slide

Graikija

Kosas

Koso sala priklauso Graikijai, nors išsidėsčiusi visai šalia Turkijos krantų, Egėjo jūros pietryčiuose. Tai viena iš labiausiai lankomų Graikijos salų, po Rodo, esanti tarp kitų dviejų Kalymnos ir Nysiros. Tai puikiai pritaikyta turizmui sala, turinti visą, ko reikia. Koso sala gali pasigirti neužterštais paplūdimiais ir gražia gamta, kuri yra saugoma, mat turizmas saloje pagrindinis pajamų šaltinis. Vietiniai gyventojai taip pat užsiima žemdirbyste – vynuogių, figų, alyvuogių, pomidorų, migdolų, kukurūzų ir kviečių auginimu. Pagrindiniai centrai saloje – Koso miestas, Kardamena, Kefalos, Tingaki, Antimachia, Mastihari, Marmari ir Pyli. Senovėje sala buvo žinoma kaip Graikijos Kosas.

Be daugybės viešbučių ir kurortų, Kosas turi ir mažiau turistinį veidą, todėl kelionės į Kosą, tai ir neypatingai turistinės Graikijos pažinimas.  Nuo vakarų iki rytų Kosas siūlo daugybę įdomių ir patyrinėti vertų dalykų – atokias įlankėles, žaliuojančias kalvas, laukinius paplūdimius, kultūrinį ir archeologinį paveldą. Kosas minimas daugelyje senovės Graikijos mitų, čia taip pat gyveno ir kūrė vakarų medicinos tėvas Hipokratas. Sala turi gerą santykį tarp malonumų ir atrakcijų bei daugybę kultūrinių ir lankytinų vietų. Sala pavergia, tik atvykus į ją, tačiau čia reikia pabūti šiek tiek ilgiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, mat jos gamtiniai ir kultūriniai turtai atsiskleidžia pamažu, tačiau užtikrintai.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315