slide

Graikija

Kada keliauti

Geriausias laikas aplankyti Graikiją – tai pavasario, ankstyvos vasaros (gegužė, birželis) ir rudens (rugsėjis, spalis) mėnesiai. Šiuo metu oras ne per karštas, o atsiveriantis peizažas kupinas pavasarinių žiedų ir nuostabios gamtos panoramų. Žiemą Graikija neretai užmiega žiemos miegu, turistinė infrastruktūra apmiršta, kai kurios salos užsidaro nuo lankytojų. Daugelis viešbučių, sezoninių kavinių ir restoranų uždaro duris nuo lapkričio galo iki balandžio pradžios. Graikijos klimatas labai įvairus – priklauso kurioje šalies dalyje esate. Šiaurėje žiemos gali būti šaltos, o vasaros karštos ir drėgnos, pietuose vyrauja jūrinis klimatas, su švelniomis žiemomis ir sausomis karštomis vasaromis. Spalio viduryje daugelyje regionų prasideda lietūs, todėl oras išlieka pakankamai lietingas ir šaltas iki vasario mėnesio.

Kaip ten bebūtų, netgi žiemos sezonu pasitaiko dienų, kuomet oras saulėtas, su ryškiu ir skaisčiu mėlynu dangumi. Graikai religinga tauta, todėl pagrindinės valstybinės šventės čia – Kalėdos, Velykos ir Šv. Mergelės Marijos ėjimo į dangų šventė. Ne valstybinė, tačiau aktyviai švenčiama šventė yra „prieš-gavėnios“ šventimas, kurios metu Graikijoje vyksta karnavalai, įvairios šventės, su kostiumais, paradais ir vietinėmis tradicijomis.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315