slide

Graikija

Graikija

Šalis esanti Europos pietuose, labiausiai į pietus nutolusiame Balkanų pusiasalio krašte, su raižytais krantais ir salomis, apsupta Egėjo, Jonijos ir Viduržemio jūrų. Regis, ši šalis turi viską, ko širdis geidžia – saulė, kalnai, nuostabi gamta, kultūrinis, istorinis bei architektūrinis palikimas, jūra ir žinoma nuostabi virtuvė. Graikijos kultūra – tai visos Europos kultūra, įtakojusi menus, kalbą, filosofiją, politiką, netgi sportą. Geriausi pavyzdžiai, tai dramos ir komedijos žanrai, vakarų abėcėlė, demokratijos ir respublikos, Olimpinės žaidynės ir kt., visa tai, kas šiandien atrodo savaime suprantama. Graikai labai temperamentingi ir aistringi žmonės, todėl gali valandų valandas praleisti vietinėje tavernoje ir gurkšnojant kavą diskutuoti apie politiką, gyvenimą, kavą, meną ir kitas peripetijas.

Šiandien Graikija labai dinamiška, todėl čia galite rasti visko, kur bekeliautumėte būsite apsupti saulės nugairintų senovinių griuvėsių, nesibaigiančio skaisčiai mėlyno jūros vandens ir graikų virtuvės kvapų. Čia susilieja praeitis, dabartis ir ateitis, todėl vieną akimirką galite linksmintis Mykonos naktiniuose klubuose, kitą ramiai medituoti Meteora vienuolyno apsuptyje, o trečią – atsibusti Delfų didybės šešėlyje. Šalis apsupta salų, tikrų gamtos perlų – Kretos, Santorini, Rodo ir kt., kalnų ir jūros, todėl suprantama kodėl Senovės Graikija į pasaulį paskleidė tiek daug mitų apie dievus ir pusdievius: dramatiškas kraštovaizdis, daugybė slėnių ir užutėkių, paslaptingų salų ir vandens galybė, turėjo būti paaiškinti ir suprasti vietinės visuomenės ir mąstytojų. Be senovinio palikimo, čia rasite modernias galerijas ir muziejus su provokuojančio modernaus meno šedevrais, šiuolaikinės muzikos variacijomis netikėčiausiose vietose. Graikija siūlo nesibaigiančius nuotykius ir pramogas, tenkinančias kiekvieno pageidavimus – galimybę kopti į vulkaną, stebėti delfinus ir jūros vėžlius, nardyti ir karstytis po uolas, minti dviratį po vešlius miškus ir slėnius, klajoti po antikinius griuvėsius ar vaikščioti Bizantinio laikotarpio takais. Todėl pasiduokite Graikiško sirtakio ritmui ir pažinkite šalį su nesibaigiančiais kultūriniais lobiais. Kelionė į Graikiją – tikras senosios Europos dvelksmas.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315