slide

Filipinai

Kada keliauti

Filipinuose sezonai aiškiai padalinti į sausąjį ir lietingąjį. Sausasis sezonas prasideda baigiantis liūtims, apie sausio mėn. ir tęsiasi iki birželio. Lietingasis sezonas prasideda liepos mėnesį ir savo viršūnę pasiekia rugsėjo – spalio mėnesiais, kada didžiausia taifūnų tikimybė. Taifūnai Filipinuose vadinami „bagyo“, dažniausiai kerta šalies šiaurės rytus ir padaro milijoninę žalą.

Karščiausia Filipinuose balandį – gegužę (34 celsijaus), vėsiau spalį – gruodį (26 celsijaus).

Jeigu įmanoma, kelionių į Filipinus geriau vengti Kalėdų ir Velykų periodu. Tai katalikiškos šventės, kada daugybė užsienyje gyvenančių filipiniečių grįžta trumpam namo. Taip pat labai išauga viešbučių kainos, per Velykas daug parduotuvių, restoranų išvis nedirba.

Filipinuose tinka lankytis, kai šalyje vyksta festivaliai – karnavalai. Praktiškai kiekviena sala ar miestas turi po savo festivalį ir kažkur Filipinuose vyksta bent po festivalį kas savaitę. Įdomiausi iš jų – Dinagyang festivalis Iloilo mieste kiekvieną sausio mėn ir Masskara karnavalas Bacolode kiekvieną spalį. Dar vyksta tunų festivalis General Santos mieste ir hilerių – Filipinų šamanų festivaliai per Velykas Siquijore.

Kelios svarbesnės šventės – nedarbo dienos. Šalies Nepriklausomybės diena – birželio 12, Nacionalinio didvyrio Rizalio diena – gruodžio 30 ir Liaudies pasipriešinimo diena – vasario 25.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315