slide

Talinas

Kada keliauti

Geriausias laikas aplankyti miestą, žinoma, yra šiltasis metų sezonas. Šiuo metu miestas atgyja, atbunda lauko kavinės, restoranai ir barai, žmonės išeina į gatves, norėdami nusimesti sunkius žieminius paltus. Geriausia čia apsilankyti gegužės – spalio mėnesiais. Pats turistiškiausias sezonas, žinoma, yra vasara (liepos-rugpjūčio mėn.). Pavasario bei rudens metu taip pat labai smagu aplankyti miestą –Jus pasitiks graži gamta, gaivus oras ir šiek tiek ramesnis miesto gyvenimas. Žiemos metu čia pakankamai pilka ir šalta, Kalėdiniu laikotarpiu miestas nušvinta ryškiaspalvėmis dekoracijomis ir šviesomis, miesto aikštėje pastatoma Kalėdų eglė.

Taline vyksta daug renginių, festivalių bei koncertų – Talino gėlių festivalis (gegužė-rugpjūtis), XXXIII Talino senamiesčio dienos (gegužė-birželis), XV Talino viduramžių dienos (liepa), Talino XXVIII tarptautins vargonų festivalis (liepa), Rugpjūčio šokių festivalis (rugpjūtis), Kalėdinė mugė (gruodis).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315