slide

Estija

Talinas

Neretai Talinas įvardijamas kaip Šiaurės Rytų Europos deimantas – senas viduramžių miestas, užburiantis jaukumu ir senovine atmosfera. Šiandien tai įdomus istorinio bei modernaus miesto mišinys, mat net ir Talino neaplenkė modernizacijos bei urbanizacijos banga. Kaip ten bebūtų, vienas iš traukos centrų yra nuostabusis į UNESCO pasaulio paveldą įtrauktas miesto senamiestis su siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis, XIV amžiaus bažnyčiomis, bei čia įsikūrę restoranai, kavinės, naktiniai klubai bei parduotuvėlės. Miesto panoramoje pastebėsite skirtingus kultūrinius sluoksnius, kurie mainosi pereidami nuo viduramžių ginybinių įtvirtinimų iki pilkos sovietmečiu kurtos reprezentacinės architektūros. Taline labai smagu pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiu, nes ne tik senamiestyje, bet ir aplink yra ką pamatyti. Ypač įspūdingos miesto panoramos leidžiantis saulei. Talinas taip pat yra didelis uostas, apsuptas vandens, kas taip pat miestui suteikia žavesio bei atsipalaidavimo energijos.

Daugelis turistų atvyksta čia savaitgaliui ar keletui dienų, mat miestas yra pakankamai nedidelis. Vienas iš traukos objektų čia, žinoma, yra vietinės kavinės bei restoranai, taip pat naktiniai klubai. Pastarųjų gyvenimas atgimsta šiltuoju metų laiku, tačiau net ir žiemą yra ką veikti. Esant mieste aplankykite muziejus bei kultūros centrus, esant senamiestyje nepraeikite pro vietinius amatininkus, atkuriančius senovines rankdarbių gamybos tradicijas. Kitas miesto veidas – šiuolaikinis modernus, matomas modernaus meno galerijose, su kūrybingiausių 21 amžiaus Estijos bei pasaulio menininkų darbais. Didelę įtaką miestui turi visai šalia esantis Helsinkis.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315