slide

Estija

Kada keliauti

Šalyje vyrauja jūrinio bei žemyninio tipo klimatas, su šaltomis žiemomis ir gaviomis vasaromis. Šalyje dominuoja keturi ryškūs metų laikai. Daugiausia turistų šalis sulaukia šiltuoju metų laiku – birželio-rugpjūčio mėnesiais. Šiuo metu poilsiauja ne tik užsienio lankytojai, bet ir vietiniai gyventojai, todėl paplūdimiuose gali būti pakankamai sausakimša. Kaip ten bebūtų, visada įmanoma rasti laukinę neatrastą pakrantę. Vėlyvas pavasaris ir ankstyvas ruduo taip pat yra geras laikas aplankyti Estiją, mat šiuo metu išvysite stulbinančio grožio gamtą.

Šalyje vyksta tradiciniai festivaliai ir šventės. Daugelis švenčių susiję su religinėmis šventėmis (Kalėdos, Velykos), o dauguma renginių vyksta šiltuoju metų laiku – Senamiesčio dienos (birželis), Parnu džiazo festivalis (liepa), Tartu filmų festivalis (rugpjūtis), Gatvės teatro festivalis (rugpjūtis), Kalėdų mugė (gruodis) ir kt.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315