slide

Estija

Estija

Estija – maža valstybė galinti pasigirti miškais, gaiviu oru, švaria gamta ir vandeniu, ežerais ir salomis. Estijos grožis subtilus ir žalias, miškai stulbina savo kvapais ir augmenija, todėl esant čia kartais norisi tiesiog eiti uogauti ar grybauti, leisti laiką prie upės ar ežero gamtoje. Žymi šalies sotinė – Talinas, stebinantis istorine architektūra, senamiesčiu, miesto gyvenimu. Šalis apibūdinama kaip Baltijos perlas, žavintis Baltijos jūros pakrantėmis, švariais balto smėlio paplūdimiais, nors vasaros sezonas gana trumpas. Šalis dar nėra labai atrasta vakarų Europos turistų, todėl kiekvienas apsilankęs gali pasidžiaugti gamtos ramybe ir švara, ji ypač patiks ekologinio turizmo mėgėjams. Čia vyrauja keturi ryškūs metų laikai, žiemos sezonas gali būti pakankamai šaltas ir ilgas.

Šiandien Estija traukia lankytojus ne tik dėl subtilios gamtos ir jos vertybių, bet ir dėl istorinės praeities. Talinas pristatomas kaip puikiai išsilaikęs senas Viduramžių miestas, pastatytas vokiečių kryžiuočių ordino su viduramžių miesto sienomis ir bokštais. Dar vienas traukos objektas – Sovietų sąjungos palikimas – architektūra, interjerai, istorinė atmintis. Kad ir kaip bebūtų keista vietiniams gyventojams, šio laikotarpio palikimas labai traukia vakarų Europos bei Amerikos gyventojus, todėl pamažu pradedamas saugoti ir įvertinti šios epochos paveldas, ypač reprezentacinė architektūra. Estija garsi savo kaimais, nuostabiomis pilimis, švariomis salomis, vietinių gyvenimo būdu. Siūlome Jums pažinti šią artimą, tačiau turinčią kuom nustebinti šalį.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315