slide

Šarm el Šeichas

Kada keliauti

Daugiausia šis kurortas lankomas šaltaisiais žiemos mėnesiais, mat daugelis žmonių ištrūksta čia pasislėpti nuo šaltos žiemos. Šarm el Šeichas turi sausą klimatą, kuris pasireiškia šiltu ir sausu oru ištisus metus, nors vasaros mėnesiais gali būti drėgna. Vandens temperatūra visada šilta, nors žiemą gali pasireikšti ir šalčio bangos. Sinajaus pusiasalis atribotas dykumos kalnų grandine. Uolėti kalnai atskirti nuo gilios mėlynos jūros siauro dykumos ruožo. Dykumos ir jūros peizažas – nepakartojamas reginys akims, priverčiantis patikėti, jog esate visai kitoje planetoje.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į religines šventes Egipte – šventąjį musulmonų mėnesį Ramadaną ir ėriukų aukojimo šventę Eid al-Adha, kuri įprasta seka 70 dienų po Ramadano. Nors tai turistinė zona ir egiptiečiai čia pakantesni užsieniečiams ir restoranai bei kavinės dirba įprastai, be pertraukų, kai kurios vietos, kur lankosi mažiau turistų, gali dirbti ne pagal įprastą grafiką.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315