fbpx Ką pamatyti poilsiaujant Šarm el Šeiche

Ką pamatyti

Šarm el Šeichas labiau garsus ne dėl lankytinų vietų, bet dėl čia vietoje esančių pramogų, kurių galima suskaičiuoti visą galybę – buriavimas su parašiutu, jodinėjimas arkliais ir kupranugariais, pasivažinėjimas dykumoje keturračiais motociklais, galimybė paplaukioti jachta ir laivu, bei daugybė kitų.

Šarm el Šeicho senamiestis 

Tai galimybė šiek tiek ištrūkti iš viešbučio ir kurorto apsupties ir pamatyti paprastesnį vietinių gyvenimą, aplankant senąjį miestą. Esant čia būtinai aplankykite senąjį turgų ir įsigykite įvairių prekių ir lauktuvių artimiesiems.

Dykuma

Rekomenduojame aplankyti dykumą – pamatyti gražųjį Spalvotąjį kanjoną, už kurio stūkso Sinajaus kalnas, patirti nuotykius pasileidžiant į įvairias keliones su beduinais. Smalsiausieji ir nuotykių ištroškę lankytojai gali rasti privatų gidą, kuris Jus pasiims į kelių dienų kelionę po kalnuotą dykumą keliaujant kupranugariu. Čia jūs keliausite per paslaptingus slėnius, išvysite atokias oazes, o naktį praleisite po kvapą gniaužiančiu žvaigždėtu dangaus skliautu.

Tūkstančio ir vienos nakties šou

Pamatykite tradicinius ir egzotiškus egiptietiškus pilvo šokius, su pilvo šokio profesionalų trupe. Šie pasirodymai vyksta kiekvieną vakarą, skambant arabiškos muzikos ritmams.

Tiran ir Ras Mohammed rifai

Raudonoji jūra garsi išskirtiniu povandeniniu pasauliu, su koralų slėniais, įvairiaspalvėmis žuvimis ir kitais jūros gyventojais. Esant čia Jūs tiesiog privalote tai pamatyti ir išmėginti nardymo ar paviršinio nardymo malonumus. Tiran ir Ras Mohammed rifai žinomi kaip vieni geriausių nardymo taškų visame pasaulyje. Juos pasiekti galite laivu plaukiant apie dvi valandas nuo Sharm el Sheikho. Ras Mohammed žinomas kaip labiausiai į pietus nutolęs taškas Sinajaus pusiasalyje. Dėl ypatingos povandeninių srovių padėties čia gausu vandens gyvūnijos – daugybė įvairiausių žuvų, taip pat barakudos, rykliai ir kt. Kita vertus, neretai galite patekti į spūstis, todėl svajojantiems apie vienatvę ir ramybę nuo turistų, reiktų pasirinkti kitą vietą.

Raudonosios jūros kruizai

Jums suteikta galimybė leistis į dienos kruizus po Raudonąją jūrą, ar tiesiog paplaukioti laivu. Jų metu galite aplankyti Tiran salą, Ras Mohammed rifą, paplaukioti laivu su permatomu dugnu, stebint nuostabų vandens pasaulį, išmėginti paviršinį nardymą ir kitus malonumus. Jų metu Jūs turite nuostabią progą pasidžiaugti saule ir jūra.