slide

Egiptas

Šarm el Šeichas

Tai saulėtas Egipto kurortas, išsidėstęs pačiuose Sinajaus pusiasalio pietuose, labiau pritaikytas kelionių paketų pirkėjams nei individualiems keliautojams. Jei kelionės į Egiptą tikslas yra pramogos ir puikus poilsis – tai Šarm el Šeichas (Sharm el Sheikh) turėtų būti tikru švyturiu. Tai populiari turistų traukos vieta, su išpuoselėtais ir prabangiais kurortais bei vilomis, išsidėsčiusiais dviejose įlankose. Šarm el Šeichas taip pat garsus dėl nardymo ir paviršinio nardymo malonumų, įvairiausių pramogų, įrengtos turistinės infrastruktūros, pritaikytos prie lankytojų norų. Ši vieta taip pat vadinama „Ramybės miestu“, mat čia buvo rengiama ne viena tarptautinė taikos konferencija. Tai istoriškai sena ir geografiškai ypatingai išsidėsčiusi vieta, šiandien transformuota į Raudonosios jūros kurortą.

Dar prieš 40 metų Šarm el Šeichas buvo tik mažas žvejų kaimas su maždaug 100 vietinių beduinų gyventojų. Izraeliui okupavus Sinajaus pusiasalį Šarm el Šeichas pradėtas vystyti kaip turistų traukos objektas, tačiau labiausiai kurortas išaugo 80-aisiais, kuomet ši vieta vėl atiteko Egiptui. Gyventojų skaičius išaugo iki 10.000, kurortas pradėtas modernizuoti, todėl šiandien čia galite rasti vienas moderniausių ligoninių Egipte, išpuoselėtus pasivaikščiojimo takus, kavines ir kt. Šiandien Šarm el Šeichas yra viena populiariausių turistinių vietų visame arabų pasaulyje. Kita vertus, šis kurortas gali pasiūlyti ir daugiau nei tik lepinimąsi saule gulint paplūdimyje – tai garsi pasaulyje nardymo vieta, taip pat galimybė nuklysti į dykumą ir patirti nepamirštamų nuotykių.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315