slide

Egiptas

Kada keliauti

Geriausias laikas pamatyti Egiptą priklauso nuo to, ką norėtumėte pamatyti. Apskritai tai žiemos sezonas (gruodis-vasaris) yra apibūdinamas kaip labiausiai turistinis sezonas, o vasarą (birželis-rugpjūtis) Egiptą aplanko kur kas mažiau žmonių, išskyrus pajūrio kurortus. Vasaros sezonas čia ypatingai karštas, mat termometro stulpelis gali pakilti net iki 40⁰ karščio, todėl šiuo metu lankyti Egiptą gali būti fiziškai sunku

Taip pat stenkitės išvengti Ramadano mėnesio, mat šiuo metu gyvenimas šalyje apmiršta. Visos šalies klimatas apibūdinamas kaip karštas ir sausas, tačiau šalies šiaurėje žiemos mėnesiais gali būti pakankamai vėsu. Pavasario mėnesiais (kovą-balandį) vakarinėje šalies dalyje esančioje dykumoje siaučia khamsin (sausas ir karštas vėjas), kuris gali siekti net 150 km/h greitį. Šiuo metu dangus tampa tamsiai oranžinis, oras kupinas smėlio dulkių.

Keliaujant į Luksorą, vėlgi, žiema yra geriausias metas apsilankymui. Kairas žiemą gali būti per šaltas vakarais ir per daug vėjuotas, o Aleksandrijos miestas žiemą gali netgi tapti purvinu, dėl lietaus ir dulkių bei smėlio mišinio.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315