slide

Hurgada

Kada keliauti

Pailsėti ir atvykti į Hurgadą daugelis žmonių pasirenka šaltuosius metų mėnesius (gruodis-vasaris), mat šiuo metu čia šilta ir saulėta, galima atsipūsti nuo niekaip nesibaigiančios žiemos. Vėlyvas kovo mėnuo, ypač mėgstantiems nardyti, nerekomenduojamas, mat šiuo metu vandens temperatūra pakankamai vėsi, todėl Jums gali prireikti specialaus kostiumo. Taip pat šiuo metu gali būti pakankamai vėjuota. Vasaros mėnesiai ypač karšti, saulė gali įkaitinti žemę iki 40⁰ karščio, todėl poilsis tampa alinantis.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į religines šventes Egipte – šventąjį musulmonų mėnesį Ramadaną ir ėriukų aukojimo šventę Eid al-Adha, kuri įprasta seka 70 dienų po Ramadano. Nors tai turistinė zona ir egiptiečiai čia pakantesni užsieniečiams ir restoranai bei kavinės dirba įprastai, be pertraukų, kai kurios vietos, kur lankosi mažiau turistų, gali dirbti ne pagal įprastą grafiką.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315