fbpx Hurgados lankytini objektai ir turistiniai maršrutai

Ką pamatyti

Akvariumas

Jeigu nemėgstate ar nemokate plaukti, nesijaudinkite, pamatyti Raudonosios jūros grožybes galėsite vadinamajame akvariume, įrengtame šiaurinėje valstybinės Ad-Dahar ligoninės pusėje. Akvariume pamatysite įvairiaspalves žuvis ir kitus jūros gyventojus.

Paplūdimiai

Hurgada – tai vieta, kur pasimėgausite saule ir Raudonosios jūros paplūdimiais. Jūsų laukia nerūpestingos dienos prie jūros grožintis romantiškais saulėlydžiais. Čia taip pat įrengta įvairiausių vandens pramogų – Jums suteikta galimybė buriuoti, paplaukioti su greitaeigiu kateriu, vandens motoroleriu, išmėginti jėgos aitvarų sportą. Taip pat galite paplaukioti su vadinamuoju „stiklo laivu“, tai laivas, turintis permatomą dugną, todėl plaukiant galite stebėti įvairiausius koralus, jūros gyventojus, margas žuvytes, jūros žvaigždes ir kt.

Povandeninis pasaulis

Daugelis žmonių atvyksta į šį kurortą, tik dėl nuostabaus povandeninio pasaulio ir galimybės išmėginti nardymą su akvalangu. Nemėgstantys nardymo, bet norintys pamatyti vandens lobius, gali rinktis paviršinį nardymą, kuris neretai labai smagiai nuteikia ir tinka pradedantiesiems. Reikia paėjėti, tik 10 metrų nuo kranto, ir prieš Jūsų akis egzotiniai vaizdeliai lyg iš atviruko. Dažniausiai viešbutis suteikia galimybę vykti į nardymo išvykas su vietoje dirbančiais narais arba parengia ir susisiekia su šią paslaugą siūlančia agentūra. Nardymas su akvalangu (2 nėrimai) kainuoja maždaug 50-65$. Gidai-narai yra vietiniai žmonės, pasiruošę dirbti tik su pradedančiais nardytojais, todėl nebijokite, ir nerkite į jūros gelmes.

Dykuma

Visai šalia stūkso dykuma, kurioje taip pat įrengta įvairiausių pramogų – nuo važinėjimosi su smėlio džipais ar motociklais iki jodinėjimo kupranugariu ir kt. Saharos dykumoje galite išgerti arbatos drauge su klajoklių beduinų gentimi. Vien jau dykumos peizažas suteikia daugybę laimės, pasimėgaukite neregėtais akims vaizdais.

Giftun salos

Esant Hurgadoje, galite pasirinkti dienos kruizą Raudonojoje jūroje aplankant dvi negyvenamas Giftun salas apsuptas magiškų povandeninių koralų sodų. Pasimėgaukite ramia ir tingia diena balto smėlio paplūdymiuose ar paplaukiokite tarp koralinių rifų.