slide

Egiptas

Hurgada

Kurortas esantis Raudonosios jūros pakrantėje, patiks tiems, kas mėgsta laiką leisti be rūpesčių, drybsoti šalia skaisčiai mėlyno baseino vandens ar dienas leisti paplūdimyje. Taip pat tai vieta tiems, kurie mėgsta nardyti, mat Raudonoji jūra garsėja gražiu povandeniniu pasauliu. Kažkada Hurgada buvo mažas žvejų kaimas, su puikiais paplūdimiais. Šiandien tai labiausiai lankoma Egipto vieta, sulaukianti 96,000 turistų per metus, milžiniškas kurortas su daugybe grandiozinių viešbučių ir vilų, daugiausia išsidėsčiusių ant jūros kranto. Galima sakyti, jog Hurgada yra vienas didelis kurortų centras, su jau prarasta vietinių gyvenimo ramybe, tarnaujantis turistų pageidavimams.

Tai puiki vieta žmonėms, norintiems pasyviai pailsėti, įdegti ir pasipliuškenti jūros vandenyje. Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome išmėginti nardymo ir paviršinio nardymo malonumus – povandeniniai rifai, koralai ir įvairiausių rūšių žuvelės neleis pamiršti saulėtų atostogų. Esant Hurgadoje galima pasirinkti maršrutą keliauti Nilo slėniu aplankant senovines vietoves ir Sinajaus pusiasalį.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315