slide

Egiptas

Egiptas

Pasaulio valstybė iki šiol dvelkianti senove ir paslaptingu priešistorės gyvenimu. Egiptas išsidėstęs Afrikos žemyno šiaurės rytuose, apsuptas Viduržemio ir Raudonosios jūros, vakarinėje bei pietinėje dalyse lyg liniuote nubrėžtos sienos su Libija bei Sudanu, šiaurės rytuose šalis ribojasi su Izraeliu. Labiausiai Egiptas žinomas dėl senovės Egipto civilizacijos, su piramidėmis, mumijomis, šventyklomis ir hieroglifais priešakyje. Kelionės į Egiptą – lyg kelionės laiko mašina į faraonų amžių.

Tai viena pirmųjų žinomų senųjų pasaulio civilizacijų, su išskirtinės vertės kultūros paminklais, įtakojusiais Europos bei viso pasaulio kultūrą. Kiek mažiau žinomas Egipto viduramžių paveldas su Koptų krikščionybės bei Islamo monumentais – mečetėmis, vienuolynais, senovinėmis bažnyčiomis ir kt. Regis, Egiptą palietė tiek daug įtakų ir kultūrų – Senovės Graikijos bei Romos imperijos galybė, Krikščionybės pasaulis bei Arabų dinastijos. Žemė tiesiog įelektrinta nuo istorijos, turbūt todėl tai viena labiausiai lankytinų pasaulio valstybių.

Populiari ji ne tik dėl istorinio, architektūrinio bei kultūrinio paveldo, bet ir dėl skaisčiai mėlynų paplūdymių ir kurortų, kuriuose gera pailsėti ošiant vėjo kedenamoms palmėms. Raudonoji jūra vilioja ryškiu povandeniniu pasauliu, todėl metai iš metų čia renkasi nardymo megėjai ir profesionalai. Ieškantys senovės paslapčių, renkasi istorinius miestus – Aleksandriją, Kairą, Luksorą ir kt. Išsiilgusiems neregėtų panoramų verta pamatyti Saharos dykumą, pustomą smėlio žemę, su kur ne kur žaliuojančiomis mažytėmis oazėmis. Šiaurės vakaruose stūksanti Sinajaus dykuma bus įdomi visiems besidomintiems Krikščionybės istorija, Jūs netgi galėsite kopti į kalną, kur Dievas apsireiškė Mozei. Oras Egipte šiltas ištisus metus, todėl čia gera ištrūkti iš šaltos lietuviškos žiemos ir nors dviem savaitėm pasilepinti egzotiškoje valstybėje.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315