slide

Čekija

Kada keliauti

Šalyje vyrauja vidutinis klimatas su šiltomis vasaromis ir šaltomis žiemomis, šis klimatas susiformavo veikiant žemyniniam ir Atlanto jūriniam klimatui. Geriausias laikas aplankyti šalį įvardyjami gegužės bei rugsėjo mėnesiai, šiuo metu išvengsite turistinių spūsčių ir pernelyg karštos saulės, oras kiek ramesnis gaivesnis, kupinas bundančios ar rudenėjančios gamtos. Vasaros mėnesiai (birželis-rugpjūtis) – patys turistiškiausi, šiuo metu šalį bei sostinę užplūsta daugybė turistų, todėl kainos išauga, o daugelyje lankytinų vietų daugybė žmonių. Muziejai, galerijos ir dauguma lankytinų objektų atviri lankytojams nuo gegužės iki rugsėjo. Balandis ir spalis šalyje pakankamai vėsūs, tačiau šiuo metu kainos daug žemesnės. Žiemos mėnesiais išvysite miestus ir kraštovaizdžius padengtus sniegu.

Šalyje vyksta daugybė vietinių švenčių ir festivalių, daugelis jų susiję su religinėmis šventėmis (Velykos, Kalėdos), tačiau vyksta ir labai savitų, tik Čekijai būdingų šventimų – Raganų naktis (paskutinį balandžio vakarą vykstantis šventimas, kurio metu deginami laužai, kurie simbolizuoja velnio išvarymą), Čekijos alaus festivalis (tai didžiausias alaus festivalis Čekijoje, vykstantis gegužės mėnesį Prahoje, jo metu pristatomas ir ragaujamas vietinis ir įvairių pasaulio valstybių alus, galima susipažinti su alaus gamybos tradicijomis).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315