slide

Čekija

Čekija

Valstybė esanti vidurio Europoje, ribojasi su Lenkija, Vokietija, Austrija ir Slovakija. Tai visai nedidelė valstybė, kuri turi gilią ir seną istoriją, susideda iš Bohemijos, Moravijos ir Silezijos istorinių žemių. Kadangi valstybė išsidėsčiusi visai Europos centre čia svečiavosi daugelis tautų, kurios įamžino savo kultūrinį paveldą šalies statiniuose ir monumentuose. Kai kuriuos jų galima pamatyti iki šiol – tai senovinės pilys, vienuolynai ir rūmai, ištisi senoviniai miestai ir archeologinės vietovės. Taip pat šalis gali pasididžiuoti natūralia gamta, miškais, slėniais bei kalnais. Rekomenduojame Jums aplankyti istorines Bohemijos bei Moravijos žemes, kurios, galima sakyti, yra šalies pradžia, o taip pat turėjo didelę įtaką visos Europos mastu.

Čekija – tai labai įdomi valstybė, su nuostabiais miestais ir senamiesčiais, todėl ji turėtų patikti tiems, kas mėgsta senienas. Taip pat šalis garsi ir dėl senos ir visame pasaulyje garsios alaus gamybos technologijos ir vietinio alaus, todėl čia tikrai rasite daugybę vietų kur jo paragauti. Čekijos sostinė Praha, apibūdinama kaip vienas gražiausių pasaulio miestų, kuris kiekvienais metais sulaukia daugybės turistų, ir nesvarbu kuriuo metų laiku keliautumėte, Praha sužavės savo architektūra, stiliumi ir miesto dvasia, todėl čia norėsis sugrįžti vėl ir vėl. Čekija maloni Europos valstybė, žavinti savo estetika ir panoramomis, šalis patiks kultūros ir Europos mylėtojams – čia nerasite didelių kontrastų, šokiruojančių vaizdų ar labai skirtingos kultūros, greičiau čia jausitės patogiai ir jaukiai, beveik kaip namie.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315