slide

Bulgarija

Kada keliauti

Bulgarijoje vyrauja vidutinis klimatas – sausos ir karštos vasaros, bei šaltos ir drėgnos žiemos, dažniausiai su daug sniego. Kada aplankyti Bulgariją priklauso ir nuo Jūsų pasirinkimo – jei norite pasidžiaugti žiemos sporto malonumais, paslidinėti, geriausias laikas aplankyti Bulgariją žiemos mėnesiais, jei negalite atostogų įsivaizduoti be saulės ir jūros, žinoma apsilankysite šiltuojų metų sezonu. Pavasaris (ypač balandis, birželis) yra vieni geriausių mėnesių aplankyti šalį, mat daugelis lankytinų vietų jau atviros keliautojams, oras dar ne per daug karštas, pavasarėjanti gamta nušvinta ryškiausiomis spalvomis. Vasara – labiausiai tinkamas laikas festivalių ir kalnų žygių mėgėjams, taip pat tai pats aktyviausias paplūdimio sezonas, todėl Juodosios jūros pakrantė tiesiog nusėta ištroškusių saulės poilsiautojų. Šiuo metu taip pat gali būti nepakeliamai karšta. Rugsėjo mėnuo taip pat vienas geriausių aplankyti šalį – šiuo metu jau galima pasidžiaugti rudens derliumi (vaisiais ir daržovėmis), vešlia gamta, šiek tiek ramesniu ir jaukesniu poilsiu Juodosios jūros pakrantėje. Spalio mėnesį pagringiniai lankytini objektai pradeda užsidarinėti.

Bulgarija garsėja tradicijomis ir šventėmis, todėl besidomintiems šalies kultūra čia užsukti vertėtų birželio mėnesį, kuomet vyksta Rožių festivalis vykstantis Rožių slėnyje, rugpjūtį kuomet skamba Bansko džiazo festivalio garsai bei vyksta folkloro festivalis Rhodope kalnuose, kovo mėnesį švenčiamos tokios tradicinės šventės kaip – Baba Marta (žymi pavasario pasirodymą), Kukerov Den (karnavalas, kurio metu dėvimos kaukės ir švenčiama derlingo sezono pradžia) ir dar daugelis kitų.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315