slide

Bulgarija

Bulgarija

Tai balkanų regiono valstybė, esanti vakarinėje Juodosios jūros pakrantėje. Bulgarija ribojasi su Rumunija, Serbija, Makedonijos respublika, Graikija ir Turkija. Tokia geografinė padėtis lėmė Bulgarijai tautų ir kontinentų kryžkelės likimą, mat jau taip susiklostė, jog keliai į artimuosius rytus bei Aziją taip pat nusidriekė ir per Bulgarijos teritoriją. Bulgarija ir bulgarai apibūdinami kaip viena iš nedaugelio egzotiškų Europos tautų, galilinti pasigirti turinti nuostabius paplūdimius, gražias bažnyčias, gaivią gamtą, pakankamai šiltą orą, žiemos sporto galimybes, egzotiškus augalus ir vaisius, bei dar daugelį kitų pramogų. Tai nėra labai populiari lankytina šalis tarp vakarų Europos gyventojų, kitaip nei buvusio „sovietinio bloko“ gyventojų, kurie iki šiol vertina Bulgarijoje praleistas saulėtas atostogas. Kaip ten bebūtų, Bulgarija pamažu atranda savo kelią į Europos rinką ir sparčiai keičiasi. Norintiems dar spėti pamatyti ir patirti tėvų laikų atostogas reiktų suskubti tučtuojau. Kai kam tai pigaus poilsio šalis, viliojanti Juodosios jūros pakrante, smėlėtais paplūdymiais, spalvingomis įlankomis, audringu naktiniu gyvenimu bei poilsiu prie jūros. Kita vertus, Bulgarija gali pasiūlyti kur kas daugiau nei poilsį prie jūros, mat čia daugybė vis dar nepažintų ir nepalietų užsienio turistų akių vietų, kurias tikrai verta pamatyti. Čia taip pat galima pasivaikščioti ir žygiuoti įrengtais pėsčiųjų takais Rilos ir Pirinų kalnuose, pažinti Bulgarijos slėnius ir gamtą jodinėjant žirgu, išvysti laukinę gamtą ir jos gyventojus – laukines meškas, lūšis, retas paukščių rūšis ir kitą, ko jau seniai nebepamatysite niekur kitur Europoje.

Keliauti šalyje pakankamai paprasta ir nebrangu, o aplankytos vietos atmintyje išliks tikrai ilgam – įvairiaspalviai vienuolynai, slepiantis senovines ikonas ir savitą gyvenimo būdą, gyvibingi vietiniai kaimai, su tradicine medine architektūra ir vietiniais karts nuo karto prajojančiais ant asilo ar sveikinančiais žvilgsniais tiesiai iš namų. Šalies miestai labai įvairiapusiai – nuo dinamiškos ir kosmopolitinės Sofijos iki nacionaline atgimino architektūra pasipuošusio Plovdivo miesto. Bulgarija ypač patiks tiems, kas domisi architektūriniu paveldu, mat čia galima išvysti tiek senovines ortodoksų bažnyčias, tiek sovietinio palikimo reliktus, vis dar menančius ne tokią ir seną istoriją.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315