slide

Brazilija

Kada keliauti

Brazilija labai didelė valstybė, todėl šalyje jaučiami klimato bei regioniniai skirtumai priklausomai nuo vietos į kurią keliaujate. Brazilijos, išsidėsčiusios ties pusiauju, klimatui būdingi regioniniai skirtumai: Amazonės žemumoje vyrauja pusiaujinis drėgnas klimatas, Brazilijos ir Gvianos aukštumoje vyrauja subekvatorinis drėgnas klimatas, pietinėje šalies dalyje vyrauja subtropinis jūrinis klimatas. Labiausiai lankytinas laikotarpis Brazilijoje tęsiasi nuo gruodžio iki kovo mėnesio, šiuo metu šalį, pajūrį bei lankytinus objektus užplūsta tiek užsienio, tiek ir vietiniai lankytojai. Šiuo metu kainos pakyla, vyksta daugiau švenčių ir festivalių. Gegužės-rugsėjo mėnesiai įvardyjami kaip neturistinis sezonas, išskyrus liepos mėnesį. Brazilijos vasarą (gruodis-vasaris) temperatūra šalyje pakyla iki 30⁰C. Amazonės regionas ne toks karštas, tačiau čia klimatas daug drėgnesnis, lietingas.

Brazilija garsi festivaliais iš šventėmis visame pasaulyje, kurie vyksta ištisus metus –Festa de lemanja(Rio švenčiama sausio 1d., Salvadore vasario 2d.),Dia do Indio (Indėnų diena, švenčiama balandžio 19 d.),  Festas Juninas (birželio festivalis, vykstantis ištisą birželį), Bumba Meu Boi (prasideda birželio gale ir tęsiasi iki rugpjūčio vidurio), Rio festivalis (kasmet rengiamas renginys, dar žinomas Sambos festivalio vardu, į kurį susirenka ne tik daugybė brazilų, bet ir turistų iš viso pasaulio).Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315