slide

Australija

Australija

Tai sesta pagal dydi pasaulio valstybe, uzimanti Australijos zemyna ir aplinkines salas, is kuriu didziausia Tasmanija. Pietryciuose yra Naujoji Zelandija, siaureje – Indonezija, Papua Naujoji Gvineja, Rytu Timoras, Saliamono ir Vanuatu salos siaures rytuose. Australijos pavadinimo kilme verciant ji pazodziui reiskia „nezinoma pietu zeme“. Kaip ten bebutu, kad ir kokia didele si zeme butu, tai viena is labiausiai urbanizuotu valstybiu pasaulyje, zinoma del tokiu miestu kai Sidnejus, Melburnas, Pertas ir kitu. Australija yra labai sausringa, didzioji dalis vakaru ir centrines Australijos yra negyvenama, ja uzima dykumos ir pusdykumes – apie 40 % teritorijos uzima smelio kopos. Australijai budinga isskirtine augalija ir gyvunija. Cia rasite 80 % gyvunu ir augalu, kuriu nerandama kituose zemynuose – tai sterbliniai gyvunai, vovere skraiduole, strutis Emu, tokie augalai kaip eukaliptai, sumedeje paparciai.

Salis yra labai issivysciusi, todel cia dominuoja aukstas gyvenimo lygis. Daugeliui besivystanciu pasaulio valstybiu Australija yra „svajoniu valstybe“. Australijos kulturos saknys slypi Europoje, tik paskutiniu metu salies kultura kiek stipriau veikia JAV kultura. Didzioji dalis salies gyventoju kile is XIX ir XX amziuje atvykusiu imigrantu, is pradziu daugiausia is Britanijos ir Airijos, veliau is kitu Europos valstybiu. Taip pat nemaza gyventoju dalis yra kile is Azijos. Daugelis salies gyventoju yra susitelke rytineje, pietineje ir pietvakarineje zemyno pakrantese. Tai labai ivairiapusiska valstybe, talpinanti savyje nuostabiausius gamtos lobius – koralinius rifus, dykumas, aukstus miskus, kalnus su snieguotomis virsukalnemis, multikulturinius miestus. Salis labai didele, todel kelyje gali tekti praleisti nemazai laiko. Kita vertus, tai taip pat gali tapti smagia pramoga – pasileisti keliu po nezinomas teritorijas ir grozetis sutinkamais krastovaizdziais.Dainius Kinderis
Tel. 8 5 206 0315

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.

Kelionės paieška
Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315