fbpx Kelionė į Vietnamą ir Kambodžą
14 d. nuo 1228 €
Skaityti pilną aprašymą

1 diena. Hanojus

Charizmos kupinas Vietnamas priima Jus į savo glėbį ir pasiruošęs stebinti kiekviename žingsnyje. Pirmuosius žingsnius Vietname žengiate sostinėje Hanojuje. Pasitinka pilnos gatvės motorolerių, margi prekystaliai ir skrybėlėti prekeiviai, turgaus spalvos, neįprasti kvapai ir azijietiškas gyvenimo būdas – visko daug, ir visa tai nauja ir neatrasta. Naktinis Hanojus ir nakvynė viešbutyje.

2 diena. Hanojus

Pasineriame į istorinį, žavingą ir elegantišką Vietnamo didmiestį, kuriame chaosą sugeria parkų žaluma ir vandens telkinių hipnozė. Žingsnis po žingsnio sugeriame ir mes Vietnamą, pradedami, žinoma, nuo visko, kas susiję su garsiuoju šalies vadu – Hošiminu. Aplankome Hošimino mauzoliejų, jo namus – muziejų, o taip pat – literatūros šventyklą Van Mieu. Kai kojos pails, į pagalbą atriedės viena iš Vietnamo ikonų – rikšos. Sėdite su vaizdu į prieš jus verdantį gyvenimą, o už nugaros pedalus mina rikša, patogu, įdomu ir autentiška. Taip išnarstote senąjį Hanojaus kvartalą ir turgaus rajoną Dong Xuan. Pavakare, kaip ir daugybė vietinių einame pasivaikščioti Hoan Kiem ežero pakrantėmis, na, o „naktipiečiams“ – vandens lėlių pasirodymas, tikra autentiškos dienos Hanojuje pabaiga. Nakvyne viešbutyje.

3 diena. Hanojus – Halongo įlanka

Kuo toliau – tuo įspūdingiau! Ryte paliekame Hanojų ir trumpam sustoję Hai Duong mieste, po pietų jau galime skalauti kojas Halongo įlankoje, kurios atvaizdas puošia, ko gero, kas antrą atviruką iš Vietnamo. Su šia įspūdingų vaizdų įlanka susipažinsime labai iš arti. Gėrėsimės vaizdais, maudysimės smaragdiniuose vandenyse, plaukiosime kajakais ir miegosime autentiškų laivų kajutėse. Atvykus į laivą mus pasitinka mūsų naujųjų vienos nakties namų įgula, kuri rūpinsis ir patarnaus užburiančios kelionės po Halongo vandenis metu. Visą dieną plaukiame po Halongo įlank, lankydami įdomiausias jos vietas, o vakare, galėsite ramiai ilsėtis vakarieniaudami, žiūrėdami filmus, dainuodami karaoke, o norintiems iš šios dienos dar daugiau – galės prisijungti prie laivo įgulos naktinei kalmarų žvejybai!
Halongo įlanka

4 diena Halongo įlanka – Hanojus – Hošiminas

Vyturiams – anksti ryte įgulos narių Tai Chi mankštos pamokėlė, po jos – dar viena aktyvi diena, kupina ir vaizdų ir veiksmo. Iki pietų dar plaukiojame po Halongo įlanką, kol vėl prisišvartuosime Halong City uoste. Po pietų keliaujame atgal į Hanojų, šį kartą tiesiai į oro uostą, iš kurio skrisime į Hošiminą. Atvykus – pervežimas į viešbutį nakvynei.

5 diena Hošiminas – Mekongo delta

Hošimine ir jo apylinkėse turėsime dvi dienas. Vieną iš jų praleisime ant vandens – garsiojoje Mekongo Deltoje. Keliaujame į vieną iš vienuolikos provincijų, esančių Mekongo Deltoje. Plaukiame valtimi siaurais deltos kanalais, erdvesniais vandens telkiniais ir džiunglių proskynomis, vis išlipame įvairiose salelėse aplankyti įdomių vietinių žmonių ir pasidomėti kaip ir kuo jie gyvena. Aplankome vietinius bitininkus, saldumynų gamintojus ir papietaujame įspūdingoje Mekongo deltos vietoje. Pakeliui atgal į Hošiminą sustojame Long An miestelyje, kur susipažinsite su (kaip vietnamiečiai sako) keistąja Pietų Vietnamo religija – Cao Dai. Naktinis Hošiminas ir nakvynė tame pačiame viešbutyje.

6 diena. Hošiminas – Chuchi

Šiandien sugrįšime į netolimą, skaudžią ir jaudinančią Vietnamo praeitį. Būtent Hošiminas ir jo apylinkės šiauriau yra geriausia vieta sužinoti daug ir akis į akį „susitikti“ su kraupiausio šaliai įvykio – Vietnamo karo palikimu. Lankome karo muziejų, Hošimino rotušės rūmus, Thong Nhat konferencijų sales, o taip pat – kinų kvartalą, Thien Hau šventyklą ir krikščionybės Vietname širdį – Notre Dame katedrą.

Papietavus tęsiame kelionę „į praeitį“. Daug kam girdėti Chu Chi tuneliai – prieš jūsų akis. Šioje vietoje, kur vyko intensyvūs mūšiai sužinosite kaip karą išgyveno išradingieji vietnamiečiai. Vakare sugrįžtame į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Hošiminas – Siem Reapas 

Laisvas rytas šiek tiek pažinti šį Vietnamo didmiestį „kiekvienas sau“. Po pietų keliaujame į Hošimino oro uostą, iš kurio turėsime tarptautinį skrydį į Kambodžos istorinį perlą – Siem Reapą. Po kelių valandų skrydžio atvykimas, pervežimas į viešbutį ir nakvynė naujame mieste, naujoje šalyje.

8 diena. Siem Reapas. Ankorvatas 

Visi keliai Kambodžoje veda į Siem Reapą, visi keliai Siem Reape veda į Ankorvatą. Tai – palyginus visai neseniai atrastas senovinis džiunglių miestas, kuris nepaliks abejingų tiek religijos, tiek istorijos ir taip pat gamtos mylėtojų. Visa diena šioje nuostabioje vietoje. Nakvynė Siem Reape.

9 diena. Tonle Sap ežeras

Kita diena, nauji atradimai. Leidžiamės į visos dienos nuotykį, į netoliese nuo Siem Reapo esančio ežero gyvenimą. Čia – ir ežero kaimai su savo gentimis, turgumis, architektūra ir spalvomis. Vakare grįžtame į Siem Reapą nakvynei.

10 diena. Siem Reapas – Pnompenis

Keliaujame žeme iš Siem Reapo į sostinę Pnompenį, kelionėje užtruksime apie 4 valandas. Atvykus – registracija viešbutyje. Po pietų – lankome sostinę ir jos įdomiausias objektus – žudynių laukai, Karališkieji rūmai ir sidabrinė pagoda, nacionalinis muziejus, centrinis turgus. Nakvynė sostinėje, viešbutyje.

11 diena. Pnompenis – Sihanoukvile

Ir laikas – puikiam poilsiui Kambodžos pakrantėje.  Pervežimas į Kambodžos pietus, čia liekame trim dienoms poilsiui prie jūros 4* arba 5* viešbutyje pasirinktinai.

14 diena. Sihanoukvile – Pnompenis

Grįžtame į Pnompenį skrydžiui atgal į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės pažintinio turo metu 3*;
 • Nakvynės poilsio metu 4*;
 • Pusryčiai viešbučiuose;
 • 3 pietūs;
 • Visi pervežimai ir ekskursijos;
 • Du skrydžiai: Hanojus-Hošiminas ir Hošiminas-Siem Reapas;
 • Rusiškai kalbantys gidai;
 • Kelionė laive Halongo įlankoje su nakvyne ir pilnu maitinimu;
 • Iškvietimas Vietnamo vizai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai (apie 700-750 eur/asm);
 • Vietnamo viza 25 usd/asm ir Kambodžos 20 usd/asm;
 • Asmeninės išlaidos ir arbatpinigiai;
 • 5* viešbučio poilsio metu priemoka – 125 eur/asm.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
2019-02-14
2019-02-28
14 d.
Rusu k.
1228 €
TAIP