fbpx Kelionė į Okeaniją - Fidžis ir Vanuatu
13 d. nuo 3450 €
Skaityti pilną aprašymą

Kelionės vadovas – virš 100 šalių aplankęs keliautojas Dainius Kinderis.

Okeanija – neabejotinai egzotiškiausias ir mažiausiai lieuvių keliautojų tyrinėtas žemynas, kurį sudaro 16 valstybių. Šios išskirtinės kelionės metu aplankysime dvi didesnes Okeanijos šalis – Fidžį ir Vanuatu, garsėjančius savo unikalia gamta, tradicijomis ir kultūra.

1 diena skrydis Vilnius – Honkongas

2 diena Honkongas

Atvykstame į žavingąjį Honkongą, kur preleisime dieną ir naktį, pailsėti tarp dviejų ilgų skrydžių ir pažinti bent akies krašteliu šį įstabų didmiestį. Pažintis su Honkongo virtuve, Honkongo salos įdomiausios vietos ir Viktorijos kalnas. Nakvynė Honkongo saloje.

3 diena skrydis Honkongas – Fidžis

4 diena Nadi

Ryte atskrendame į Nadi oro uostą. Nors Nadi yra tik trečias pagal dydį miestas Fidžyje (50 tūkst. gyv) čia lėktuvais atvyksta didžioji dauguma keliautojų. Vykstame į Nadi miestą poilsiui po ilgos kelionės. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Nadi

Ryte lankomės „Miegančio milžino“ botanikos sode. Žaluma, tropinė augmenija ir ramybė šiame sode – puiki kelionės pradžia Fidžyje. Po pietų paliekame Nadi ir vykstame į netoliese esantį Koroyanitu nacionalinį parką. Šiame parke yra keletas trekingo takų. Mes pasirinksime tą, kuris trunka apie 3 val ir veda iki krioklio ir kelių autentiškų kaimų. Palikę nacionalinį parką aplankome vieną egzotiškiausių vietų Fidžyje – Navala kaimą, statytą pagal griežtus senųjų genčių reikalavimus.

Nakvynei atvykstame į pakrantės viešbutį netoli Sigatoka.

6 diena  Sigatoka – Natadola – Paradise beach

Pliažų diena. Smėlėtos pakrantės, ilgakamienės palmės, turkio spalvos vanduo – turbūt tokį vaizdą dauguma įsivaizduojame, pagalvojus apie Okeaniją. Iki pietų aplankysime Sigatoka smėlio kopas, o paskui mėgausimės dviem puikiais Fidžio pliažais – Natadola ir Paradise beach. Nakvynė vandenyno pakrantėje, Palm beach.

7 diena Suva

Ryte atvykstame į Suvą – Fidžio sostinę ir didžiausią miestą (apie 90 tūkst. gyv). Suva Okeanijos masteliais yra didelis miestas su verslo centru ir naktiniu gyvenimu. Šiandien apsistojame Suvos centre ir visą dieną tyrinėjame šio miesto įdomiausias vietas.

8 diena Suva – Port Vila (Vanuatu)

Nauja diena – nauja sala ir nauja šalis. Skrendame iš Suvos į Vanuatu sostinę Port Vila. Gražioje įlankoje išsidėsčiosioje sostinėje diena prabėgs nepastebimai, jos metu lankysime svarbiausius sostinės objektus, turgų ir gamtines grožybes – krioklius ir pliažus. Nakvynė Port Viloje.

9 diena Port Vila – Espiritu Santo

Jei paklaustumėte vietinių, kur gražiausia gamta ir pliažai jų šalyje, neabejotinai pasakytų, kad Espiritu Santo saloje. Aukši žaliuojantys kalnai, balti paplūdimiai ir kalnų upės, urvai, uolos ir nedideli kaimeliai, kuriuose vis dar kalbama apie kanibalus. Tai yra Espiritu Santo.

Skrendami į Luganvilį – didžiausią salos miestą. Iš čia toliau keliausime pamatyti ir pajusti nuostabias vandens „duobes“ Ri Ri, Nanda ir Matevalu Blue hole. Bus galima paplaukioti ir panardyti šiuose neįtikėtinai skaidriuose vandenyse. Toliau keliaujame iki iki Hog Harbour, kur ir apsistosime.

10-11 diena  Espiritu Santo

Poilsis paplūdimiuose – Champagne ir Loonoc beach. Nakvynė viešbutyje. 11 dienos vakare keliaujame į Luganvilį skrydžiui į Port Vilą.

12 diena  Port Vila – Nadi – Honkongas

Šiandien skrendame atgal į Fidžį ir iš jo – į Honkongą.

13 diena Skrydis Honkongas – Vilnius su persėdimu.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 12 nakvynių viešbučiuose 4*;
 • Pusryčiai visur;
 • 2 vakarienės (atvykimo ir atsisveikinimo);
 • Visi pervežimai;
 • Vietiniai skrydžiai Okeanijoje;
 • Lietuvos kelionės vadovas;
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • Lankytini objektai, gamtos rezervatai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai – apie 1600 eur/asm;
 • Viešasis transportas Honkonge – apie 15 eur/asm;
 • Pasirinktinai – Viktorijos kalnas Honkonge – apie 15 eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (rekomenduojama apie 30 eur/asm).

Pastabos:

 • Kelionė garantuojama susirinkus 6 asm;
 • Grupėje bus ne daugiau kaip 12 asm.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
2019-04-01
2019-04-13
13 d.
Anglu k.
3450 €
TAIP