fbpx Klasikinis Vietnamas - Magelano kelionės
13 d. nuo 1118 €
Skaityti pilną aprašymą

Vietnamas anksčiau virpino viso pasaulio širdis dėl šalį drąskiusio konflikto. Dabar Vietnamas „drąsko širdis“ keliautojams, bet ne iš graudulio, o dėl ypatingo gamtos grožio, turtingos kultūros ir nepamirštamų įspūdžių. Galime garantuoti, kad vieną kartą apsilankę Vietname, tikrai planuosite sugrįžti ten dar bent kartą, nes tai – šalis, kuri į vieną kelionę netelpa.

Šio turo metu susipažinsite su šiaurės, centriniu ir pietų Vietnamu. Visi regionai savaip įdomūs ir tikrai skiriasi, galima pagalvoti, kad palikote šalį, na, bet vietnamiečių skrybėlės išduoda, mes vis dar Vietname.

Kelionės perlai – žavingi didmiesčiai – Hanojus ir Hošiminas, viena gražiausių vietų Azijoje – Halongo įlanka plaukiojant po ją laiveliu, įspūdingoji Mekongo delta ir jos kanalai bei poilsis prie jūros, žavingame Vung Tau pakrantės kurorte. Apsilankymas šioje šalyje – tai ir kulinarinės kelionės Vietname, nes tai, ką vietnamiečiai turi savo puoduose – kelia apetitą.

1 diena. Hanojus

Charizmos kupinas Vietnamas priima Jus į savo glėbį ir pasiruošęs stebinti kiekviename žingsnyje. Pirmuosius žingsnius Vietname žengiate sostinėje Hanojuje. Pasitinka pilnos gatvės motorolerių, margi prekystaliai ir skrybėlėti prekeiviai, turgaus spalvos, neįprasti kvapai ir azijietiškas gyvenimo būdas – visko daug, ir visa tai nauja ir neatrasta. Naktinis Hanojus ir nakvynė viešbutyje. 

 

Pasineriame į istorinį, žavingą ir elegantišką Vietnamo didmiestį, kuriame chaosą sugeria parkų žaluma ir vandens telkinių hipnozė. Žingsnis po žingsnio sugeriame ir mes Vietnamą, pradedami, žinoma, nuo visko, kas susiję su garsiuoju šalies vadu – Hošiminu. Aplankome Hošimino mauzoliejų, jo namus – muziejų, o taip pat – literatūros šventyklą Van Mieu. Kai kojos pails, į pagalbą atriedės viena iš Vietnamo ikonų – rikšos. Sėdite su vaizdu į prieš jus verdantį gyvenimą, o už nugaros pedalus mina rikša, patogu, įdomu ir autentiška. Taip išnarstote senąjį Hanojaus kvartalą ir turgaus rajoną Dong Xuan. Pavakare, kaip ir daugybė vietinių einame pasivaikščioti Hoan Kiem ežero pakrantėmis, na, o „naktipiečiams“ – vandens lėlių pasirodymas, tikra autentiškos dienos Hanojuje pabaiga. Nakvyne viešbutyje.

 

2 diena. Hanojus – Halongo įlanka

Kuo toliau – tuo įspūdingiau! Ryte paliekame Hanojų ir trumpam sustoję Hai Duong mieste, po pietų jau galime skalauti kojas Halongo įlankoje, kurios atvaizdas puošia, ko gero, kas antrą atviruką iš Vietnamo. Su šia įspūdingų vaizdų įlanka susipažinsime labai iš arti. Gėrėsimės vaizdais, maudysimės smaragdiniuose vandenyse, plaukiosime kajakais ir miegosime autentiškų laivų kajutėse. Atvykus į laivą mus pasitinka mūsų naujųjų vienos nakties namų įgula, kuri rūpinsis  ir patarnaus užburiančios kelionės po Halongo vandenis metu. Visą dieną plaukiame po Halongo įlank, lankydami įdomiausias jos vietas, o vakare, galėsite ramiai ilsėtis vakarieniaudami, žiūrėdami filmus, dainuodami karaoke, o norintiems iš šios dienos dar daugiau – galės prisijungti prie laivo įgulos naktinei kalmarų žvejybai! 

Halongo įlanka

 

3 diena. Halongo įlanka – Hanojus – Hue

Vyturiams – anksti ryte įgulos narių Tai Chi mankštos pamokėlė, po jos – dar viena aktyvi diena, kupina ir vaizdų ir veiksmo. Iki pietų dar plaukiojame po Halongo įlanką, kol vėl prisišvartuosime Halong City uoste. Po pietų keliaujame atgal į Hanojų, šį kartą – tiesiai į traukinių stotį. Toliau kelionę paįvairinsime riedėdami per Vietnamo lygumas ir už jų kylančius kalnus  į centrinę šalies dalį. Išvykimas iš Hanojaus apie 19 val, atvykimas į Hue – apie 8 val. ryto. Nakvynė traukinyje, miegamuosiuose kupė.

 

4 diena. Hue

Naujas rytas išaušta Hue mieste – Vietnamo kultūriniame lopšyje. Tai lyg pasienis tarp dviejų skirtingų – Šiaurės ir Pietų Vietnamo, kuriame pajusite tiek skirtumą architektūroje, tiek pasikeitusį klimatą. Kuo toliau – tuo drėgniau ir šilčiau. Anksti ryte plaukiame valtimi po Perfume river (Kvapnioji upė), lankome svarbiausius ir įdomiausius buvusios sostinės monumentus ir vietas – karališkąją pagodą, karalių mauzoliejus, Imperijos tvirtovę. Po vizito Hue – keliaujame į kitą žavingą Vietnamo miestą – Hoi An. 

 

Atvykus į  žavingą ir nedidelį Hoi An – turas po istorinį kvartalą. 

 

5 diena Hoi An – Saigonas 

Už Hoi An miestelio lygumos ir mieguisti pakrantės miesteliai užleidžią vietą aukštiems kalnams, per kuriuos serpantinais vinguriuoja siauri keliai. Už tų kalnų – ir Pietų Vietnamas ir kaimyninė šalis – Laosas. Laosą pamatysime kitos kelionės metu, o dabar – laikas Pietų Vietnamui, kurį pasieksime lėktuvu. Po trumpos kelionės iš Hoi An į Danangą atvykstame į oro uostą skrydžiui Danangas – Hošiminas (Saigonas). Atskrendame į pietų Vietnamo megapolį – Saigoną. Pervežimas į viešbutį, kur ir liekame nakvynei. 

 

6 diena. Hošiminas – Mekongo delta

Hošimine ir jo apylinkėse turėsime dvi dienas. Vieną iš jų praleisime ant vandens – garsiojoje Mekongo Deltoje. Keliaujame į vieną iš vienuolikos provincijų, esančių Mekongo Deltoje. Plaukiame valtimi siaurais deltos kanalais, erdvesniais vandens telkiniais ir džiunglių proskynomis, vis išlipame įvairiose salelėse aplankyti įdomių vietinių žmonių ir pasidomėti kaip ir kuo jie gyvena. Aplankome vietinius bitininkus, saldumynų gamintojus ir papietaujame įspūdingoje Mekongo deltos vietoje. Pakeliui atgal į Hošiminą sustojame Long An miestelyje, kur susipažinsite su (kaip vietnamiečiai sako) keistąja Pietų Vietnamo religija – Cao Dai. Naktinis Hošiminas ir nakvynė  tame pačiame viešbutyje.

 

7 diena. Hošiminas – Chuchi

Šiandien sugrįšime į netolimą, skaudžią ir jaudinančią Vietnamo praeitį. Būtent Hošiminas ir jo apylinkės šiauriau yra geriausia vieta sužinoti daug ir akis į akį „susitikti“ su kraupiausio šaliai įvykio – Vietnamo karo palikimu. Lankome karo muziejų, Hošimino rotušės rūmus, Thong Nhat konferencijų sales, o taip pat – kinų kvartalą, Thien Hau šventyklą ir krikščionybės Vietname širdį – Notre Dame katedrą.

 

Papietavus tęsiame kelionę „į praeitį“. Daug kam girdėti Chu Chi tuneliai – prieš jūsų akis. Šioje vietoje, kur vyko intensyvūs mūšiai sužinosite kaip karą išgyveno išradingieji vietnamiečiai. Vakare sugrįžtame į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje. Hosiminas

 

8 diena. Hošiminas – Vung Tau

Poilsis! Pirmosios devynios dienos Vietname buvo gana aktyvios, todėl artimiausios kelios dienos prie vandenyno, nuostabiame Vung Tau paplūdimyje – kaip tik laiku! Paliekame gyvybės pilną Hošiminą ir važiuojame ten, kur užliūliuoja ramybė ir vandenyno bangos. Atvykę į Vung Tau kurortą įsikuriame viešbutyje. Poilsis! 

 

9-12 diena. Vung Tau

Poilsis tęsiasi. 12-os dienos vakare grįžtame į viešbutį Saigone. Nakvynė.

 

13 diena. Išvykimas.

Laikas atsisveikinti su Vietnamu. Skrydis Saigonas – jungiamasis Azijos (Europos) oro uostas – namai. Sakome Vietnamui Come On – Ačiū.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės viešbučiuose Hanojuje, Saigone, Hue  ir Hoi An 3* su pusryčiais;
 • Nakvynės poilsio metu 4* Vung Tau su pusryčiais;
 • Nakvynė laive (dvivietės kajutės) Halongo įlankoje su pilnu maitinimu;
 • Kelionė traukiniu su nakvyne Hanojus – Hue;
 • Vietinis skrydis Danangas – Saigonas;
 • Visi turai, lankytini objektai pagal programą;
 • Pervežimai patogiu transportu;
 • Iškvietimas Vietnamo vizai
 • Vietinių gidų paslaugos (rusų k.)

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius – Hanojus; Hošiminas – Vilnius (apie 600-750 €) ;
 • Vietnamo viza – 25 USD (gaunama atvykus);
 • Papildomos lėšos maistui;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Kelionės draudimas (galime jus apdrausti);

Pastabos:

 • Vienviečio kambario priemoka – 315 €;
 • Kaina vaikams iki 12 m. (dalinantis lova su savo tėvais) – 180 €.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
2020-02-29
2020-03-12
13 d.
Rusu k.
1118 €
TAIP