fbpx Kelionės į Škotija, žygiai Škotijoje Hebridų salose
8 d. nuo 1195 €
Rodyti daugiau

Autorinis Dainiaus Kinderio maršrutas po vieną nuostabiausių Europos šalių – paslaptingąją Škotiją. Tokios gamtos, panoramų ir turtingos kultūros reikia paieškoti! Kelionė skirta daug vaikščioti, tyrinėti mėgstantiems, reikalingas vidutinis fizinis pasiruošimas, kasdien nueisime apie 10-12 km, didžiausias atstumas – 15 km.

Liepos 23 d. skrydis iš Kauno į Edinburgą. Atvykus į Edinburgą –  keliaujame į viešbutį miesto centre. Turas po Edinburgo centrą. Nakvynė Edinburge.

Liepos 24 d. Edinburgas – Mallaig

Kelionė traukiniu Edinburgas – Glazgas – Mallaig, skrosime Škotijos miškais, paežerėmis, nacionaliniais parkais ir laukinių paplūdimių pakraščiais. Atsikvėpsime Mallaige – jaukiame žvejų uoste, kur ir nakvosime viešbutyje. Mallaigas garsėja jūros gėrybių restoranais ir jaukia atmosfera.

Skye

Liepos 25 d. žygis Skye saloje

Ryte keliamės keltu į Armadale. Šiandien laukia rimtas žygis, apie 13 km ir mažiausiai 4-5 val. ėjimo  Škotija visame gražume! Nakvynė viešbutyje Skye saloje.

Skye

Liepos 26 Antra žygio diena Old Man of Storr

Po pusvalandžio važiavimo nuo Portree, pasiekiame Skye salos simbolį – Old Man of Storr. Žygis į kalvą ir atgal užtruks 2 valandas. Po žygio keliaujame į Uig uostą, iš kurio keliamės keltu į Outer Hebrides salyną, Tarberto uostą.  Nakvynė Tarberte.

Liepos 27 d. St.Kilda 

Kelionės vinis ir tai, ką galima pavadinti „tik kartą gyvenime“. Iš Tarberto keliaujame į Leverburgo uostą iš kurio plauksime į vakariausią Škotijos tašką, nebegyvenamas St.Kilda salas. Plaukimas užtruks po 2, 5 valandas į abi puses ir 5 valandas praleisime St.Kildos saloje.

Sala buvo gyvenama nuo 14 amžiaus iki 1930 metų, kada iš jos išsikėlė paskutinė gyventoja. Iki šiol išlikęs senasis kaimas, su buvusia mokykla, bažnyčia, kitais pastatais. Nuolatinių gyventojų nėra, tik laikinai gyvenantys gidai, mokslininkai, kareiviai. St.Kilda sala sužavės ne tik savo istorija, bet ir gamtos unikalumu – paukščių kolonijomis, galimybe pamatyti delfinus, banginius, ruonius, o taip pat dramatiškais gamtos vaizdais – galingu okeanu, jo pakrantėmis ir uolomis bei skardžiais. Tyrinėsime St.Kildos istoriją, o su ambicingiausiais pakilsime ant aukščiausio taško apžvelgti neįtikėtinų panoramų.

Nakvynei grįžtame į Tarbertą.

Liepos 28 d. Žygis Great Bernera Trail

Keliaujame į žygio starto vietą – Breaclait kaimą. Šiandien apie 12 km keliausime įvairiais takais – per kaimus, per kalvas ir ganyklas. Visur atsiveria įspūdingi vaizdai – į vandenyną, įlankas, ežerus, fjordus. Žygio pabaigoje – vienas įspūdingiausių pliažų kelionėje.

Liepos 29 d. Stornoway 

Aplankysime paslaptinguosius Callanish stones ir  Garenin juoduosius namus bei Stornoway pilį. Skrydis į Edinburgą. Nakvynė Edinburge.

Liepos 30 d. Skrydis Edinburgas – Kaunas.  

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės viešbučiuose;
 • Pusryčiai viešbučiuose;
 • Dienos išvyka į St.Kilda;
 • Pervežimai (privačiu transportu, traukiniu, keltu);
 • Kelionės vadovas iš Lietuvos;
 • Visi žygiai ir lankytinos vietos;
 • Vietinis skrydis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai į Edinburgą – apie 160 eur/asm.;
 • Papildomos išlaidos maistui;
 • Draudimas.

Pastabos:

 • Maksimalus keliautojų skaičius – 12;
 • Vienviečio kambario priemoka – 380 eur.
Išvykimas Atvykimas Trukmė Gidas Kaina nuo Išv. garant.
2019-07-23
2019-07-30
8 d.
Lietuviu k.
1195 €
TAIP