fbpx Špicbergenas žiema - 5 d. aktyvi kelionė pagal D. Kinderio maršrutą
5 d. nuo 770 €
Skaityti pilną aprašymą

Lietuvos Magelanas kviečia leistis į nepamirštamą nuotykį – Šiaurės Ašigalio pašonėje esančio Špicbergeno archipelago atradimą! Tai poliarinių meškų ir baltųjų naktų kraštas, kur fontanais šaltą Arkties vandenį košia didingieji banginiai, kolonijomis sniegu boluojančius krantus nugulę saulės voniomis mėgaujasi jūrų liūtai, klykauja žuvėdros ir prunkščia ruoniai. Tai vieta jūsų įspūdingiems atradimams ir azartiškiems nuotykiams – kelionėms sniegomobiliais, šunų kinkiniais ir šiaurės pašvaistės paieškos. Šiaurės egzotika alsuojantis Špicbergenas – tikriems keliautojams, kaip jūs.

1 diena. Skrydis Lietuva – Europos miestas – Longyearbyenas

Labai anksti ryte atskrendame į šiauriausią Pasaulyje civilinį oro uostą. Jau prieš nusileidžiant pro lėktuvo langus galėsite grožėtis (jeigu leis oro sąlygos) neįtikėtinomis gamtos formomis ir jaukiai žibsinčiu Longyearbyeno miestu. Nusileidus oro uoste greit sutvarkome formalumus ir miesto autobusu keliaujame į pasirinktą viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Longyearbyenas – Elvenesetas (safaris sniegomobiliais)

Vėlyvi pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių – pažintis su unikalia vietove – šiauriausiai Pasaulyje apgyvendintu miesteliu, kuriame nuolatos gyvena apie du tūkstančius žmonių ir jis gali pasigirti daugiausiai šiauriausiai esančių objektų Pasaulyje, ne vieną kurių pamatysite dviejų valandų turo po Longyearbyeną metu kartu su gidu.

Po pietų – unikali patirtis – azartiškas safaris sniegomobiliais į Elvenesetą. Safario metu nuvažiuosite per 70 kilometrų ir turėsite galimybę matyti fenomenalius vaizdus į Tempel fiordą ir to paties pavadinimo aplink supančius kalnus. Kelionė truks apie keturias valandas. Tai puikus įvadas į Arkties pasaulį ir kelionė tinkanti net ir neturintiems jokios patirties vairuojant sniegomobilį.

Grįžus į Longyearbyeną – vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena. Longyearbyenas – ledo urvas Longyear

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių laukia tikra Arktinė patirtis – kelionė vikšriniu iki Longyear ledo liežuviu ir žygis ledo urvu. Pasinersite į tikrą ledo karalystę, žygiuodami lediniais tarpekliais ir vandens ištirpdytais kanjonais. Jūs turėsite visą reikiamą įrangą ir gidai pasirūpins jūsų saugumu. Su savimi reikia turėti tik neblėstantį azarto jausmą ir tvirtus trekingo batus. Šis žygis, kuris truks iki 3 valandų, netinka klaustrofobams. Po šios nuotykių kupinos kelionės sugrįžtame į Longyerbyeną. Laisvas laikas arba lankote įdomius miesto muziejus.

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Longyearbyenas – Bolterdalenas (kelionė su haskių kinkiniu)

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien susitiksime su nuostabiaisiais Špicbergeno haskiais ir leisimės į unikalią keturių valandų kelionę šunų kinkiniais į Bolterdaleną. Atvykę į haskių rezervatą išmoksite kaip reikia įkinkyti haskius į kinkinius ir daug įdomių faktų apie šiuos Šiaurės gyventojus o vėliau, leisimės į adrenalino kupiną nuotykį snieguotais Špicbergeno kalnais. Pasiskirstę poromis kaskart keisitės, vienas vairuos haskių kinkinį, kitas patogiai sėdės krėsle ir mėgausis panoramomis.

Vakare siūlome alternatyvą vakarienei viešbutyje – keliauti į žmonių neapgyvendintą laukinę teritoriją ir vakarienauti medžioklių namelyje. Jaukumas ir išskirtiniai, egzotiniai pojūčiai garantuojami!

Nakvynė viešbutyje

5 diena. Skrydis Longyearbyenas – Europos miestas – Lietuva

Pusryčiai viešbutyje. Ši diena skirta poilsiui, pasiruošimui kelionei namo arba pasirenkamiems turams. Vieną iš jų tikrai rekomenduojame – dviejų valandų turas su „Snow Cat“ vikšriniu visureigiu po Longyearbyeno apylinkes „medžiojant“ Šiaurės Pašvaistę (Aurora Borealis). Kelionės metu aplankysime apleistą anglių kasyklą, užšąlusį Adventfiordo slėnį, o pertraukos metu būsite pavaišinti karštais gėrimais.

Vakarienė viešbutyje ir pasiruošimas kelionei namo. Pervežimas miesto autobusu į oro uostą. Skrydis po vidurnakčio.

Žiemos kelionių sezonas: vasario 10 d. – gegužės 15 d. Taip pat siūlome peržvelgti mūsų Špicbergenas vasara keliones, nuo gegužės 15 iki rugsėjo 15 d.

Kaina už dvivietį kambarį nakčiai

SezonasSpitsbergen HotelRadisson BluSpitsbergen Guesthouse
Pirmd-KetvKetv-SekmPirmd-KetvKetv-SekmPirmd-KetvKetv-Sekm
Vasaris
187 €
187 €
243 €
243 €
135 €
163 €
Kovas
293 €
381 €
302 €
342 €
135 €
163 €
Balandis
381 €
381 €
410 €
410 €
135 €
163 €
Gegužė iki 15 d.
300 €
381 €
300 €
381 €
110 €
110 €

Kambarys kainuos 24 € mažiau nakčiai, apsistojant vienviečiame.

Žiemos pramogos

PramogosTrukmėKaina asm.Min. amžius
Suaug.Vaikai(<14)
Turas po sostinę – Svalbard Maxi Taxi
~2 val.
37 €
37 €
Safaris sniegomobiliais į Elvenesetą
~4 val.
241 €
37 € keleivis
241 €
8 metai
Žygis ledo urvais
~3 val.
108 €
60 €
8 metai
Išvyka šunų kinkiniu į Bolterdaleną
~4 val.
169 €
135 €
8 metai
Vakarienė svalbardietiškai
Antradieniais ir ketvirtadieniais (išskyrus balandį)
~3 val.
160 €
160 €

Jūsų dėmesiui – Magelano Kelionių sukurtas video apie Špicbergeną.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nakvynė pasirinktame viešbutyje;
  • Pusryčiai viešbutyje;
  • Turai pagal programą;
  • Vietiniai gidai (bendraujantys angliškai, yra galimybė turėti rusakalbį gidą)

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis Lietuva – Europos miestas – Longyearbynas ir atgal;
  • Miesto autobusas iš oro uosto į viešbutį ir atgal
  • Papildomos lėšos maistui;
  • Egzotiška arktiška vakarienė kalnų namelyje;
  • Kiti lankomi objektai ir turai nepaminėti programoje;
  • Kelionės draudimas (galime jus apdrausti).
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
Bet kada /5 d.Anglu k.
770 €
TAIP