fbpx Savaitgalis Edinburge - 4 d. nuo 375 € savaitgalio kelionė į Edinburgą
4 d. nuo 375 €
Skaityti pilną aprašymą

1 diena – Šeštadienis. Skrydis Vilnius – Edinburgas.

Skrydis iš Vilniaus 22:25 su Ryanair. Atvykimas į Edinburgo oro uostą 23:15.

Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena – Sekmadienis. Edinburgo tyrinėjimas.

Pusryčiai viešbutyje.

3 val. ekskursija po miestą pėsčiomis. Programos metu susipažinsite su miesto įžymiais istoriniais kvartalais, architektūriniais ansambliais, kultūriniu paveldu ir tradicijomis. Pagrindiniai ekskursinės programos objektai ir akcentai:

Legendinė Edinburgo pilis – trumpa istorinė apžvalga, nuostabūs panoraminiai vaizdai ir šiuolaikinės tradicijos susijusios su istorine pilimi (be lankymosi pačioje pilyje).

Royal Mile (Karališkoji mylia) – pagrindinė senamiesčio arterija ir senamiesčio kvartalai bei viduramžiški kiemai – pažintinis pasakojimas apie Edinburgo miesto raidą, žmones, nutikimus ir linksmos istorijos.

Istorinis „Grassmarket“ kvartalas, garsėjantis gausybe istorinių barų („Pubs“), ir jo paslaptys – atsakymų ieškosime, kodėl Edinburgas garsėja kaip vaiduoklių ir paranormalių reiškinių vieta.

Pažintis su Edinburgo „Greyfriars Bobby“ – garsiausiu Škotijos terjerų veislės šunimi ir galimybė įsiamžinti prie Hario Poterio gimtosios vietos.

St. Giles istorinė katedra ir jos istorinė-kultūrinė aplinka seniau ir dabar. Senasis Škotijos parlamentas ir kodėl Edinburgas 18a. buvo žinomas kaip genijų miestas.

Istorinis Canongate kvartalas – garsi istorinė 16-17a. Karališkoji rezidencija (Holyrood Palace) ir pasakojimas apie tai kokios istorinės dramos nutiko praeityje, kas rūmuose vyksta šiandien ir kodėl modernistinės architektūros naujieji parlamento rūmai iškilo šalia karališkosios rezidencijos.

„Princess Street“ ir „Princess Gardens“ – šiuolaikinio Edinburgo širdis ir miesto naujamiesčio (New Town) – viena iš pagrindinių gatvių, iš kur atsiveria keliai į pažintį į pasauliniu mastu pripažintos Edinburgo neo-klasikinės architektūros šalį.

3 diena – Pirmadienis. Edinburgo tyrinėjimas.

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas.

4 diena – Antradienis. Grįžimas į Vilnių.

Pusryčiai viešbutyje, laisvas laikas.

Pervežimas į oro uostą. Išvykimas 08:05 su Ryanair. Grįžimas į Vilnių 12:50.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje 3*
  • Privatus pervežimas iš/į oro uostą
  • 3 val. ekskursija po Edinburgą su lietuvių gidų

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydžiai
  • Įėjimo bilietai į pasirenkamų ekskursijų objektus
  • Draudimas
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
Bet kada /4 d.Lietuviu k.
375 €
TAIP