fbpx Poilsis Maldyvuose - 10 d. poilsinė kelionė į Maldyvus
10 d. nuo 1199 €
Skaityti pilną aprašymą

Spindintys Maldyvų salų atolai – tropinės salos vilioja savo malonumais. Akinančiai baltais paplūdimiais, kerinčiu povandeniniu pasauliu, ypatingu dėmesiu svečiams.

Tobulą poilsį Maldyvų salose galime suorganizuoti Jūsų pasirinkta kelionės data. Taip pat padedame surasti skrydžio bilietus.

Arba galite keliauti po Šri Lanką (individualiai arba su grupele) ir poilsį pratęsti Maldyvų salose. Kelionių organizatorius „Magelano kelionės” pasirūpins viskuo.

Susisiekite su mumis ir mes Jums suplanuosime atostogas, kurių nepamiršite niekada!

Maldyvų sala

Ar žinote, kur yra rojus? Skalaujamas dangiško žydrumo Indijos vandenyno ir šildomas tropikų saulės, rojus slepiasi Maldyvuose. Maldyvai – tarsi rojaus sinonimas, tiems kurie nori pabėgti nuo civilizacijos. Nors tai mažiausia Azijos šalis, joje telpa daugiau nei tūkstantis koralinių salų. Daugelį jų galima pėsčiomis pereiti per pusvalandį, o iš salos į salą persikeliama keltais ar oro taksi.

Maldyvai lėktuvai

Net 99 proc. šalies teritorijos sudaro šiltas ir skaidrus vanduo, todėl tai puiki vieta gamtos ir nardymo mėgėjams pažinti povandenį jūros pasaulį. Maldyvų vandenyse gyvena apie du tūkstančius skirtingų rūšių žuvų. Taip pat apie 300 rifinių žuvų rūšių, iš kurių net septynios negyvena niekur kitur pasaulyje.

Vanduo čia toks skaidrus, kad kerinčius koralus ir praplaukiančias žuvis galėsite stebėti net penkiasdešimties metrų atstumu. Ir nebūtinai turite būti profesionalus nardytojas, tereikia įbristi į vandenį ir grožėtis aplink plaukiojančiomis įvairiaspalvėmis žuvimis. Neatsiejama maldyviečio gyvenimo dalis yra žvejyba, todėl vos prašvitus Maldyvuose traukiami tinklai, o visomis vaivorykštės spalvomis spindinti žuvis perduodama iš valčių į krantą. Žvejyba – viena iš pagrindinių salos pramogų ir salų lankytojams, suteikianti unikalią progą pažinti vietinius žmones ir jų kasdienybę iš arti. Maldyviečių kultūra susidarė Indijos, Šri Lankos ir arabų kultūrų įtakoje, todėl žmonės čia smalsūs ir drovūs, pagarbūs tradicijoms ir tuo pačiu žaismingi. Gyvenimas čia teka iš lėto, džiaugiantis kiekviena akimirka.

Vila Maldyvai

Jei ideali vieta medaus mėnesiui turi būti intymi, nuošali ir gražioje aplinkoje, tuomet Maldyvai tam tinkamiausia vieta pasaulyje. Blizgančio balto smėlio paplūdimiai, smaragdinio vandenyno vėsa bei švelnaus brizo dvelksmas, tobulas maistas ir atpalaiduojantys masažai – tai tiesiog ideali atostogų vieta pavargusiems nuo civilizacijos bei ištroškusiems dangiškos ramybės. Maldyvų salų grožis sužavės net ir daug mačiusi keliautoją.

Tai tik dalis to, ką galima pamatyti ir patirti Maldyvuose, todėl leiskite mums išpildyti Jūsų svajonę – atverkime vartus į šią nuostabią Indijos vandenyno šalį kartu.

1 diena skrydis į Malę iš Vilniaus arba Rygos

Malė

2 diena atvykimas į Malę

Atvykus į Malės oro uostą būsite pasitikti mūsų atstovo. Toliau – jau pasakos siužetas. Keliaujate greitaeigiu laivu arba lėktuvu iki pasirinktos salos savo svajonių atostogoms.

Maldyvai

2-9 diena poilsis Maldyvuose

Poilsio metu galėsite mėgautis prabangia aplinka, maloniu aptarnavimu, išskirtiniu dėmesiu ir Maldyvų malonumais – tropiniu klimatu, nuostabiu maistu, Indijos vandenyno šiluma ir palmių pavėsio gaiva. Norintiems aktyvių užsiėmimų čia tikrai bus iš ko pasirinkti – tenisas, nardymas, ekskursijos ar naktinė žvejyba, tik pasakykit.

Maldyvai

Maldyvai

Maldyvai

10 diena išvykimas

Keliaujate atgal į Malės oro uostą skrydžiui atgal namo.

Malė

Kelionės kaina

Viešbučio kategorijaKaina dviviečiame kambaryje

3* viešbutis

nuo 1199 €/asm

4* viešbutis

nuo 1555 €/asm

5* viešbutis

nuo 1989 €/asm

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 8 nakvynės pasirinktame viešbutyje pakrantės namelyje;
  • Pusryčiai ir vakarienės;
  • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžiai;
  • Viskas įskaičiuota režimas;
  • Nameliai ant vandens;
  • Papildoma veikla;
  • Draudimas (galime jus apdrausti).
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
Bet kada /10 d.ne
1199 €
TAIP