fbpx Peru stebuklai - 13 d. kelionė į Perų su apsilankymu Maču Pikču
13 d. nuo 1640 €
Skaityti pilną aprašymą

Atraskite Peru stebuklus per 13 neįtikėtinų dienų. Įžengus į šią įspūdingą Andų šalį, aplankysime pagrindinius miestus ir kultūros objektus. Šios kelionės pradžia ir pabaiga bus sostinėje – Limoje. Aplankysime Ika dykumos provinciją, Arekipa – kulinarijos sostinę, Kolkos kanjoną, Titikakos ežero pasaulį bei Kusko ir Maču Pikču senuosius inkų turtus – „Prarastąjį inkų miestą“.

Pagrindinės lankytinos vietos kelionės metu:

 • Lima: Peru sostinė, kuri yra UNESCO pasaulio paveldo vieta ir turi didelį architektūrinį kompleksą: ,,Casa Aliaga”, katedrą ir Larco muziejų.
 • Baljestos salos: atrasime šią salą Ramiajame vandenyne, kur jūros liūtai, pingvinai ir migruojantys paukščiai randa prieglobstį.
 • Naskos piešiniai: atliksime paukščio skrydį lėktuvu tam, kad matytume paslaptingus piešinius ir geometrines figūras, kurios buvo Naskos dykumos viduryje daugiau nei tūkstantį metų.
 • Arekipa: Pasivaikščiojimas po senąjį „uždraustąjį miestą“ Santa Catalinoje. Aplankysime jėzuitų bažnyčią ir mėgausimės didingu Misti ugnikalnio vaizdu.
 • Kolkos kanjonas: Elegantiški kondoro skrydžiai virš 4000 metrų aukštyje, aplankysime keletą atokiau įsikūrusių kaimų.
 • Titikakos ežeras: apsilankysime Taquile ir plūduriuojančiose Uros salose.
 • Kuskas: senovės inkų sostinė, kuri yra ir ispanų kolonijinės architektūros mišinys. Aplankysime katedrą, Sacsayhuaman ir Puka Pukara tvirtoves.
 • Maču Pikču: prarastasis inkų miestas, kuris yra paslėptas Andų viršūnėje, nuo kurios atsiveria nuostabus kalnų vaizdas ir paslaptinga inkų praeitis.

1 diena. Atvykimas į Limą

Atvykus į Limą – pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Peru sostinė yra metropolis, pripildytas istorijos ir turintis apie 10 milijonų gyventojų.

Šiandien miestas išgyvena kultūrinių ir ekonominių pokyčių procesą. Nakvynė Limoje.

2 diena. Lima – kelionė po miestą

Pusryčiai viešbutyje. Ištyrinėsime Limos  miesto senamiestį, kuris priklauso UNESCO pasaulio paveldui. Ši kelionės dalis pilna nuostabių istorinių pastatų, o savo dienos kelionę pradėsime nuo vaizdingo kolonijinio miesto centro, kuris kilo ir išsiplėtojo nuo pagrindinės aikštės. Čia galėsite įvertinti grandiozinę Ispanijos imperijos architektūrą.

Būsite nustebinti Limos katedra, kuri pastatytą XVI a., o jos statyba truko 80 metų. Vėliau aplankysime „Casa Aliaga“, kolonijos laikų dvarą, kurį 1535 m. vyriausiasis konkistadoras – Francisco Pizarro, padovanojo vienam iš savo kapitonų – Jeronimo de Aliaga. Tai vienintelis namas, likęs nuo to laiko, kuris per šimtmečius vis dar priklauso tai pačiai šeimai.

Po to aplankysime Larco muziejų, esantį tradiciniame Pueblo Libre rajone, kuris įsikūręs gražiai atkurtuose karališkuosiuose rūmuose, kurie pastatyti dar prieš Kolumbijos piramidę, nuo VII amžiaus. Muziejus didžiuojasi beveik pilnomis, dar prieš ispanų laikus turimomis aukso ir sidabro kolekcijomis, kaip ir turimais erotinio meno kūriniais.

Šiandienos kelionę pabaigsime „Larcomar“ prekybos centre arba viešbutyje. Nakvynė Limoje.

 

3 diena. Lima – Parakasas – Baljestos salos(270km – 4 val.) / Ika – Naska (143km – 2,5 val.)

Pusryčiai viešbutyje. Anksti ryte išvykstame iš Limos, kur autobusu važiuosime tiesiai į Parakasą.

Atvykus į autobusų stotį būsime pervežti į prieplauką, kur prasidės mūsų kelionė laivu į Baljiestos salas. Šioje saloje gyvena įvairūs jūros paukščiai, pelikanai, Humboldto pingvinai ir jūrų liūtai. Mūsų valtis sustos prieš pusiasalį, kad galėtumėte pasidžiaugti intriguojančiais vaizdais.

Po šios kelionės privačiu transportu vyksime į Ikos miestą, kur aplankysime regioninį  muziejų. Šiame muziejuje yra svarbių kolekcijų, iš Ika regiono, daugiausiai archeologinių, prieš ispanų laikus likusių objektų, kurių akcentas yra keramika ir tekstilė. Taip pat meno ir paleontologijos pavyzdžių. Po šio vizito, prieš išvykdami į Naskos autobusų stotį, jūs galėsite laisvai praleisti savo pietų laiką, po kurio išvyksime. Atvykus į Naskos autobusų stotį – pervežimas į viešbutį.

4 diena. Naska / Skrydis virš Naskos linijų – Arekipa

Pusryčiai viešbutyje. Vyksime į oro uostą, iš kurio skrisime virš paslaptingųjų Naskos linijų kuriomis galima grožėtis tik iš oro.

Didžiosios figūros, tokios kaip beždžionė, voras ir kondoras, gali būti vertinamos iš viršaus, ir jūs galite pabandyti iššifruoti paslaptį!

Jei oro sąlygos arba oro erdvė leis, orlaivis skris virš naujų atradimų Palpoje

Pasibaigus skrydžiui  – pervežimas į viešbutį Parakase, o po pietų galėsime mėgautis savo laisvu laiku. Po to keliausime į autobusų stotį, iš kurios reguliariu autobusu važiuosime į Arekipos miestą. Atvykę keliausime į viešbutį, kuriame praleisime naktį.

5 diena. Arekipa – „Santa Catalina“ miesto turas ir vienuolynas

Pusryčiai viešbutyje. Maršrutas prasidės Arekipos miesto pagrindinėje aikštėje, kuri yra viena iš gražiausių Peru. Priešais šią aikštę pamatysite įspūdingą katedrą, pastatytą XVII a.

Iš ten eisime į Santa Catalina vienuolyną, nedidelę religinę citadelę, pastatytą 1579 m.

Tada aplankysime La Compañia de Jesus bažnyčią (1590 m.) laikoma klasikiniu vietinės baroko architektūros pavyzdžiu, kurioje yra išskirtinė tapybos ir freskų paroda.

Galiausiai apsilankykite Yanahuara ir Carmen Alto rajonus, kad pasigrožėtume panoraminiais Arekipos kaimo vaizdais.

Naktis Arekipoje.

Maitinimas: pusryčiai.

6 diena. Arekipa – slėnis ir Kolka kanjonas

Pusryčiai viešbutyje. Miestą paliksime keliaudami per Yura rajoną, kuriam būdingas charakteringas peizažas, kalvos ir uolos. Tuomet pasieksime Pampa Cañahuas rezervatą, kuriame galima pamatyti plačią lygumą, kurioje gali būti matomi vikunijos, Andų kupranugariai ir nacionaliniai simboliai

Tada keliausime tiesiai į Vizcachani, Pampas de Toccra, iki vulkano Chucura kraterio ir į Mirador de los Andes, Patapampa (4800 m virš jūros lygio), kur galima pamatyti Arekipą juosiančius vulkanus.

Pietūs patiekiami Chivay mieste.

Po pietų galėsite pailsėti viešbutyje arba apsilankyti La Calera terminiuose šaltiniuose.

Nakvynė Kolkoje su pusryčiais. Pietūs yra įskaičiuoti.

7 diena. Slėnis ir Kolka kanjonas – Puno  (250 km – 4 val.)

Pusryčiai viešbutyje. Aplankysime Condor Cross, iš kur galėsime pasimėgauti Kolkos slėniu (vienu iš giliausių pasaulio kanjonų). Čia galėsime pamatyti didžiulį ir stebuklingą kondorą, skrendanti vos už kelių metrų.

Sugrįžę į Čivajų aplankysime Pinchollo, Maca, Achoma ir Yanque miestus bei Antahuilque ir Choquetico stebėjimo aikšteles.

Iš ten eisime į Puno ir per aplinkkelį į Patahuasį.

Vakare atvykimas į Puno.

8 diena. Puno – Titikakos ežeras: Uros ir Taquile salos

Pusryčiai viešbutyje. Atvykę į Puno ežero uostą, laivas nuplukdys į plūduriuojančias Urų salas. Uros yra protėvių bendruomenė, kurie gyvena dirbtinėse salose, kurios yra pastatytos iš meldų – ežere augančių nendrių. Salos yra pastatytos nulupant šias nendres tose vietose, kur jos auga storiausios ir taip sudarydami natūralų sluoksnį. Ant sukurtų sluoksnių stato savo nendrinius namus ir gamina maistą, atvirame ore, kad išvengtų galimų gaisrų.

Po pusantros valandos trukusios kelionės, toliau ją tęsime į Taquile salą.

Skirtingai nuo kitų salų, kuriose gyvena aimarų kalba kalbantys žmonės ežere, jos gyventojai kalba kečujų kalba.

Į Puno sugrįšime po pietų.

Naktis Pune.

9 diena. Puno – Kuskas (357 kms – 10 val.)

Pusryčiai viešbutyje. Sutartu laiku, užsakytas transportas nuveš iš viešbučio į autobusų stotį, kur pasitiks ir padės Jums mūsų atstovas. Kelionė į Kuską turi įdomių sustojimų, pirmoji stotelė bus Pukaros mieste ir Pukaros ličio muziejuje.

Tai buvo pirmoji miestietiška gyvenvietė aukštumose, civilizacija, gyvenanti tarp 100 ir 300 m.p.k. Po trumpos pertraukos La Raya, aukščiausias mūsų perėjimas, į Cusco kelią (4313 m virš jūros lygio),

autobusas sustos Sicuani miestelyje, kur bus patiekiami pietūs. Po pietų mes eisime į Racchi, kur yra Virakoča šventykla. Ši inkų vieta pastatyta Virakočio garbei, kuris buvo, galingas Andų Dievas. Stačiakampio konstrukcija parodo stogelius, kurie yra 20 metrų virš žemės paviršiaus, kurie, kaip manoma, yra aukščiausi inkų imperijoje.

Vėliau aplankysime Andahuaylillas bažnyčią, dar vadinamą „ Amerikos Siksto koplyčia“ dėl aukštos kokybės meno kūrinių. Bažnyčia buvo pastatyta XVI a. ant Vario civilizacijos griuvėsių. Šiandien ji turi gražiai restauruotus kolonijinių laikų vargonus.

Nakvynė Kuske.

 

10 diena. Kusko miesto ir netoliese esančių archeologinių objektų aplankymas

Pusryčiai viešbutyje. Po pietų, pradėsime kelionę į Coricancha, taip pat žinoma kaip „Saulės šventykla“, kuri buvo pastatyta Pačakuteko įsakymu ir ispanų atvykimas tapo pagrindu Santo Domingo vienuolyno statybai.

Tada aplankysime katedrą – svarbiausią pagrindinės aikštės paminklą, kurio statyba baigta 1654 m. Vėliau aplankysime Sacsayhuaman, vieną iš labiausiai simbolinių Inkų pastatų, kurį pastatė Pačakutekas XV a.

Tai didžiulė tvirtovė, pastatyta dideliais akmenimis, jų transportavimas ir surinkimas lieka paslaptis.

Apsilankysime Puka Pukara, kuris yra 7 km nuo miesto. Puca Pucara, reiškiantis „raudoną fortą“, buvo tariamai karinio naudojimo architektūrinis kompleksas su įvairiomis aplinkomis, aikštėmis, voniomis, akvedukais ir bokštais.

Manoma, kad juo naudojosi inkų bendruomenė, kol lyderis ilsėdavosi Tambomachay mieste.

Baigę grįšime į viešbutį ir naktį praleisime Kuske.

11 diena. Kuskas – Šventasis slėnis – Chinchero – Oljantaintambas (75km – 1,5 val.)

Pusryčiai viešbutyje. Ryte iš viešbučio keliausime į Chinchero provinciją, kuri yra tradicinis Kusko miesto centras, esantis aukštame taške, iš kurio atsiveria gražus vaizdas į slėnį.

Šio rajono gyventojai išsaugojo amatininkų tradicijas ir paveldėtas žinias apie inkus parodo savo drabužiais ir papročiais.

Chincheryje taip pat yra archeologinių liekanų bei graži XVII a. bažnyčia, kuri yra viena iš pirmųjų katalikų pastatų, Peru. Vėliau keliausime į Yucay muziejų po atviru dangumi, Andų amatų tradicijų centrą, kur demonstruojami tekstilės darbai, plaušamolio, keramikos ir sidabro dirbiniai tokiu pačiu būdu, kokie buvo naudojami ir senovėje; originalus inkų tradicijų laisvalaikis.

Be to, šiame muziejuje galite maitinti vietinius gyventojus. Tai yra lamos, avys ir alpatos!

Vėliau papietausime Oljantaintambyje ir mėgausimės puikia Andų gastronomijos patirtimi „Chuncho“ restorane,

kur tikra Šventojo slėnio dvasia skleidžiasi jaukioje atmosferoje.

Atvykę į Oljantaintambą aplankysime jo miestelius nuolat apgyvendintus nuo Inkų laikų,

ir pakilsime į šalia kalno pastatytą ikoninę tvirtovę.

Pabaigę šios vietos lankymą grįšime atgal į viešbutį. * Sekmadieniais aplankysime vietinius turgus. Nakvynė Šventajame slėnyje.

 

12 diena. Šventasis slėnis – Maču Pikču – Ollanta stotis – Kuskas

Pusryčiai viešbutyje. Jūsų kelionė į Maču Pikču prasideda traukiniu į Aguas Calientes. Šis miestas taip pat žinomas kaip „Machu Picchu Pueblo“ ir yra paskutinis sustojimas prieš įėjimą į svarbiausią archeologinę vietą Peru.

Aguas Calientes galite pamatyti geležinkelio stotį, amatų turgų, restoranus ir įvairių kategorijų apgyvendinimą tiems, kurie nori naktį praleisti kalno papėdėje ir pakilti į jį anksti. Galiausiai, po trumpo važiavimo, pasieksime Maču Pikču inžinerijos ir architektūros šedevrą, kuris, kaip manoma, buvo šventykla ir išlaisvintas už Pačakuteką. Maču Pikču, kuris reiškia „senąjį kalną“, yra UNESCO Pasaulio paveldas ir vienas iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų.

Kelionės pabaigoje autobusu grįšime į Aguas Calientes ir papietausime kavinėje „Inkaterra“.

Po pietų traukiniu grįšime į Kuską, kur praleisime naktį.

13 diena. Kuskas – išvykimas į Limą

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių – pervežimas į oro uostą skrydžiui į Limą.

Atvykus į Limą – persėdimas tarptautiniam skrydžiui atgal į Europą.

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Angliškai kalbantis gidas
 • Apgyvendinimas
 • Maitinimas: kasdieniniai pusryčiai  viešbutyje nuo 2 dienos, 6 dieną pietūs Chivay mieste, 7 dieną priešpiečiai Kolka-Puno maršrute, 8 dieną  pietūs Taquile saloje, 9 dieną Puno – Kusko maršrute, 11 dieną Šventajame slėnyje ir 12 dieną Aguas Calientes
 • Transportas: privatūs pervežimai iš ir į oro uostą, bendri pervežimai iš ir į traukinių stotis, kelionė traukiniais į ir iš Maču Pikču. Ekspedicinės paslaugos (PeruRail) arba Voyager (IncaRail)
 • Įėjimų mokesčiai ir užsiėmimai

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Asmeninio pobūdžio išlaidos. Alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai valgio metu. Maitinimas, nenurodytas programoje
 • Arbatpinigiai vairuotojui ir vadovui
 • Papildomi pasirinktiniai apsilankymai
 • „Cusco” turistų bilietas (BTC) vaikams nuo 10 iki 17 metų
 • Privalomi papildomi mokesčiai ypatingoms datoms, pvz., Velykų šventėms, Inti Raymi, Nacionalinėms šventėms, Kalėdoms ir Naujiesiems metams.
 • Tarptautiniai skrydžiai į Peru
 • Tarptautiniai ir vietiniai oro uostų išvykimo mokesčiai
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
Bet kada /13 d.Anglu k.
1640 €
TAIP