fbpx Klasikinė Islandija automobiliu - 8 d. nuo 969 € kelionė po Islandiją
8 d. nuo 969 €
Skaityti pilną aprašymą

Šis kelionės maršrutas puikiai tinka tiems, kurie neturi daug laiko, tačiau nori pamatyti pagrindinius Islandijos objektus. Kelionė trunka 8 dienas, kurių metu galėsi pamatyti įvairias vietas: ledyną, krioklius, karštąsias versmes. Paslaptinga sala Jums gali pasiūlyti didžiulę gamtos įvairovę : lavos laukus, kalnus, atokias versmes. Atostogų metu aplankysite Myvatn ežerą, Jokulsarlon ledyną, Skaftafell nacionalį parką, geizerius ir karštąsias versmes, garsųjį Gullfoss krioklį, Thingvellir nacionalinį parką, žydrąją lagūną ir daug kitų nuostabių vietovių.

Islandija

1-oji diena. Atvykimas į Keflaviko oro uostą. Kelionę į Islandijos sostinę Reykjaviką (atstumas apie 50 km)

Atvykimas į Keflaviko oro uostą. Išsinuomojus automobilį važiuosite į Reykjaviką pirmajai nakvynei. Priklausomai nuo Jūsų atvykimo laiko rekomenduojama sustoti Žydrojoje lagūnoje (Blue Lagoon) ir pasilepinti geoterminių šaltinių maitinamo ežero karštosiomis versmėmis.

Žydroji lagūna

2-oji diena. Kelionė iš Reykjaviko į Akureyrį (apie 410-480 km)

Vyksite iš sostinės į jaukų miestą esantį Islandijos šiaurėje. Pekeliui sustosite kultūrinę ir istorinę svarbą turinčioje vietovėje Borgarfjörður. Nuvykti ten galėsite pervažiuodami Hvalfjörður („banginio tunelį“) tunelį . Antrojo Pasaulinio karo metais čia buvo svarbi karinė jūrų stotis veikusi iki 1989m.. Šioje vietovėje būtinai turėsite aplankyti kelis objektus: Hraunfossar krioklius, kurie žymūs tuo, jog vanduo veržiasi tiesiog iš lavos į upę apačioje, Deildartunguhver termines versmes visoje, Reykholt, kur XIII amžiuje gyveno autorius Snorri Sturluson.

Islandija

Važiuodami pagrindiniu keliu – „Ring Road“ nr.1- Akureyri kryptimi būtinai sustokite Skagafjörður regione, kuris garsėja islandiškų arklių veisimu. Prieš įvažiuodami į Varmahlíð miestelį sustokite apžiūrėti Vídimýri bažnyčią. Šiauriau Varmahlíð galėsite aplankyti Glaumbær muziejų, kuriame rasite geriausiai išsilaikiusias durpines sodybas visoje Islandijoje.

Islandija

Akureyri, tai sostinė šiaurėje, kur galėsite pasivaikčioti po jaukų senamiestį, aplankyti botanikos sodą, pasimaudyti lauko baseinuose, apsipirkti, pasimėgauti puodeliu kavos, ar paragauti islandiško maisto restorane. Nakvynė Akureyri mieste.

Akureyri

3-oji diena. Akureyri – Laugar/Husavik vietovės (apie 120-200 km)

Aplankysite Myvatn ežerą, vieną gražiausių vietovių visoje Islandijoje. Pakeliui galėsite pasigrožėti vienu galingiausių krioklių Europoje Godafoss , kuris dar vadinamas “pagoniškų dievų kriokliu“.

Islandija

Myvatn ežero apylinkės atspindi nepaprastą ir žmogaus rankos nepaliestą gamtos grožį. Čia galėsite pamatyti paukščių gyvenimą, vulkaninės kilmes suformuotą gamtovaizdį. Kadangi čia yra daug apžvalgos takų, lankytojai gali patirti šį grožį patys. Pasivaikščiosite Dimmuborgir lavos suformuotoje vietoje ir sustosite apžiūrėti Skutustaðir kraterių. Patartina aplankyti Námaskarð geoterminę vietovęsu purvo baseinais ir garo angomis . Vėliau – Krafla vietovę, kur įvyko vulkanų išsiveržimai 1975-1984m. Naktį praleisite Mývatn arba Húsavik vietovėje.

Islandija

4-oji diena. Laugar/Husavik – Vatnajökull ledynas (apie 410-430km)

Tęsite kelionę pro mėnulį primenantį kraštovaizdį Mödrudalur aukštumas, kol pasieksite slėnyje įsikūrusį miestą Egilsstadir. Šią dieną jūs mėgausitės rytų Islandijos fjordų vaizdais. Tęsite kelionę pagrindiniu keliu iki Breiðdalsheiði. Esant norui, galėsite sustoti Djúpivogur kaimelyje. Toliau važiuosite ir grožėsitės kalnų viršūnėmis, o už Almannaskard tunelio atvyksite į Höfn, kur ir praleisite nakvynę.

Islandija

5-oji diena. Höfn vietovė– Skaftafell/ Jokulsarlon – Hella (apie 365km)

Pravažiavę didžiausią Europoje ledo kepurę Vatnajökull atvyksite į ledyno lagūną Jokulsarlon. Čia galėsite pasivaikčioti ir užlipti į kalną, paplaukioti valtimi ir iš arti pamatyti ledo luitus, kurie plaukia į jūrą.

Būtina aplankyti Skaftafell nacionalinį parką. Atvyksite į Vik. Rekomenduojame aplankyti Reynisfjara paplūdymį, kuris garsus dėl Reynisdrangar uolos styrančios vandenyje ir bazaltinių stulpų. Taip pat, galite sustoti ir Dyrholaey, pačiame piečiausiame taške Islandijoje.

Islandija

Tęsite kelionę Islandijos pietuose. Sustosite prie Skogar, o šalimais jo galėsite pamatyti liaudies muziejų. Tęsdami kelionę Hella link, sustosite prie Seljalandsfoss krioklio. Čia galėsite prieiti ne tik artyn, bet ir užeiti už krioklio. Nakvynė Hella miestelyje.

6-oji diena. Hella – Geysir – Gullfoss – Thingvellir nacionalinis parkas- Reykjavikas (apie 220km)

Šią dieną aplankysite Flúðir kaimelį, kuris yra arti geotreminės geizerių vietovės. Čia garantuotai pamatysite Strokkur geizerį, kuris išsiveržia kas 5-10 minučių. Taip pat ir daug kitų kunkuliuojančių versmių. Už kelių minučių kelio pasieksite Gullfoss, turbūt patį garsiausią krioklį Islandijoje. Tęsite kelionę į Thingvellir, kur susijungia dvi tektoninės plokštės, formuojančios žemės plutą. Šioje vietoje X amžiuje buvo įkurtas Islandų parlamentas. Nakvynė Reykjavike.

Islandija

7-oji diena. Reikjavikas

Laisva diena Reykjavike arba galite užsisakyti  išvykti į vienos dienos turą po Reykjaviko apylinkes.

Reikjavikas

8-oji diena. Išvykimas

Vyksite į Keflavik oro uostą skrydžiui namo.

Arba galite užsisakyti papildomą nakvynę Reykjavike, kur galėsite pažinti Islandijos sostinę, išvykti į vienos dienos turą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Automobilio nuoma;
 • 7 nakvynės su pusryčiais svečių namuose;
 • GPS navigacijos sistema;
 • Automobilio bazinis draudimas;
 • Detalus Islandijos kelionės planas;
 • Pagalba visą parą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Skrydžiai;
 • Papildomas maistas ir gėrimai;
 • Draudimas.

Pastabos:

 • Skrendant netiesiogiai galima keliauti nuo balandžio 1 iki spalio 31;
 • Nurodyta kaina – su bendrais patogumais nakvynės vietose visus mėn išskyrus liepos 1 – rugpjūčio 15 d., tada kaina 1050 eur/asm.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
Bet kada /8 d.ne
969 €
TAIP