fbpx Klasikinė Indija su poilsiu Goa - Magelano kelionės
7 d. nuo 690 €
Skaityti pilną aprašymą

Indija… Nepakartojama ir pribloškianti šalis. Yra sakoma, kad kelionių patirtį galima skirstyti prieš ir po Indijos,  tai ne tik valstybė, bet atskiras ir labai savitas pasaulis, pribloškiantis ir skatinantis permąstyti savo kasdienybę. Tai nepaprastai įvairiapusis kraštas, su daugybe spalvų ir kontrastų tarp joje sugyvenančių kultūrų, klimato, etninių grupių, kalbų ir dar daugelio kitų dalykų. Indijos kultūra ir paveldas – tai turtingas praeities ir dabarties tradicijų, kvapų, spalvų, religijų, tikėjimų mišinys.

Indija – per didelė, kad pažinti ją vienos kelionės metu, todėl mūsų siūloma Klasikinė Indija – puikus pradžiamokslis – lengvas įvadas į Indijos kultūros lobynus, su galimybe prasitsti viešnagę Indijoje poilsiaujant auksiniuose Goa paplūdimiuose. Šios kelionės metu keliausite po garsųjį Indijos „Auksinį trikampį“ ir aplankysite unikaliausias Šiaurės Indijos vietas – sostinę Delį, Tadž Mahalo stebuklo globėją Agrą ir rožinį miestą Džaipūrą. Visa tai bus pagardinta nuostabia įvairiapuse gamta, fantastišku indišku maistu ir, žinoma, netikėtumais. Kaipgi be jų Indijoje!

Atveriame pasakų skrynią – stebuklai prasideda.

1 diena. Delis

Atvykimas į Indijos sostinės – Delio oro uostą. Namaste! Su jumis sveikinasi ir į savo glėbį priima prbloškianti, kerinti ir visada nepakartojama Indija.

India women

Keliaujame į viešbutį nakvynei.

2 diena. Delis

Po pusryčių – ilgos dienos pradžia – pažintis su Deliu iš arti, kuri prasidės raudonajame forte, įspūdingo dydžio buvusioje sultonų rezidencijoje.

Raudonasis fortas, Delis

Toliau keliaujame į Jama Masjid – didžiausią Indijos mečetę, statytą XVII amžiuje. Ši mečetė stebina savo mastais, vienu metu joje gali melstis virš dviejų tūkstančių maldininkų!

Jama Masjid, Keliones i Indija

Iki pietų dar spėsime įšokti į indišką transporto ikoną – rikšą ir pasivažinėti judriomis ir chaotiškomis miesto gatvėmis,

Gatve, Delis, Indija

aplankant Chandni Chowk turgų, kuriame akys raibsta nuo autentiškų dirbinių įvairovės

Chandni Chowk turgus, Indija keliones

ir garsųjį monumentą Indijos didvyriui – Mahatmai Gandi atminti.

Po pietų tęsiame pažintį su vieno iš didžiausių Pasaulio miestų įžymybėmis. Lankomės Qutab Minar bokšte – aukščiausiame Indijos minarete, iškilusiame net į 73 metrų aukštį.

Qutab Minar, Indija

Pravažiuojame pro Naujosios Indijos vartus, esančius miesto širdyje, stebimės Indijos Parlamento ir Prezidentūros rūmų mastais ir grožiu.

Indijos Parlamento rumai

Nakvynė viešbutyje Delyje.

3 diena. Delis – Džaipūras

Po pusryčių – laikas į kelią pažinti tikrosios Indijos. Keliausime į Džaipūrą – Radžastano provincijos sostinę, dar vadinamą „Rožiniu Indijos miestu“.

Kelionė užtruks apie penkias valandas. Atvykus į Džaipūrą apsistojame viešbutyje. Vakarinis miestas, laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Džaipūras

Po pusryčių pradedame turą su gidu po Džaipūrą. Aplankome „Vėjų rūmus“ – Hawa Mahal,

Hawa Mahal

ir toliau keliaujame į garsųjį „Amber fort“ – Džaipūro vizitinę kortelę. Šią tvirtovę pasieksime ne bet kaip, o jodami ant karališkųjų Džaipūro dramblių!

Amber Fort, Indija keliones

Po pietų – laikas į Maharadžų rūmus „City Palace“, pastatytą Radžastano architektūros pavyzdžiu.

Maharadžų rūmus "City Palace"

Toliau aplankome Jantar Mantar – įspūdingą astronominę absorvatoriją – vieną iš Pasaulio paveldo objektų Indijoje.

Jantar Mantar, Kelione Indija

Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Džaipūras – Fatehpur Sikri – Agra

Tęsiame intriguojančią pažintį su Indija, kuri stebina už kiekvieno kampo. Riedame chaotiškais Indijos keliais į Agrą, pakeliui sustodami Fatehpur Sikri – vaiduokliškame mieste, kuris buvo apleistas vos keliolika metų po pastatymo XVI amžiuje dėl vandens trūkumo.

Fatehpur Sikri, Indija

Atvykstame į žavingąją Agrą – garsiojo Tadž Mahalo šeimininkę. Bet pažinties su šiuo stebuklu teks palaukti iki rytdienos. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Agra – Delis

Ryte lankomės Tadž Mahalyje – viename iš garsiausių turistinių objektų Pasaulyje.

Tadž Mahal

Nepriekaištingai proporcionalus statinys (1648 m.) yra himnas tikrai meilei ir architektūrinis šedevras, kurį statyti prireikė 17-os metų ir geriausių meistrų iš Italijos, Turkijos, Prancūzijos ir Persijos, rankų.

Agros Fortas, Indija

Agroje taip pat aplankome Agros fortą – buvusius imperatoriaus Mughalo Akbaro rūmus XII amžiuje. Gana atšiaurus forto vaizdas iš išorės slepia tikrą prabangą ir grožį viduje – elegantiškus architektūros šedevrus, kaip akinančio baltumo marmurinė mečetė. Vakare pasineriame į vietinį gyvenimą ir džiaugiamės Indija iš širdies. Lankomės vietiniame turguje ir marmuro dirbtuvėse.

Po pietų išvykstame atgal į Delį, kurį pasiekiame vėlai vakare.

Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Delis

Kuo anksčiau šį rytą prabusite – tuo daugiau paskutinės dienos Indijoje laiko turėsite! Kelionė po Indiją baigiasi. Pervežimas į Delio oro uostą skrydžiui namo. Ačiū Indijai!

***

Rekomenduojame pratęsti viešnagę Indijoje poilsiaujant Goa pakrantės ruože pasirinktam dienų skaičiui.

Goa – mažiausia Indijos valstija, tačiau savo garsu ir žinomumu nenusileidžianti tokiems Indijos turizmo arkliukams kaip Tadž Mahalas Agroje ar Gango upė Varanasyje. Tai taip pat ir turtingiausia Indijos valstiją (pagal BVP vienam gyventojui), ir siūlo galo ilgai čia ieškoti nereikia – Goa labai mėgstama poilsiautojų dėl savo įspūdingų paplūdimių, todėl čia nusėda didžioji dalis iš viso Pasaulio atkeliaujančių poilsiautojų santaupos atostogoms Indijoje.

Poilsiaudami Goa, galėsite ne tik ramiai laiką leisti paplūdimiuose, viešbutyje, darytis masažus ar ištisas dienas praleisti ajurvedos centruose, bet ir pakeliauti po šią valstiją. Goa sostinė – Panadžis, tačiau didžiausias valstijos miestas – Vasco da Gama. Patraukliausias lankytojams yra Margao miestas su autentiška portugalų architektūra ir senosiomis induistų šventyklomis, bei Old Goa – senoji valstijos sostinė, esanti vos 9 kilometrai nuo dabartinės sostinės. Visi šie miestai išsidėstę netoli vienas kito, todėl laisvai galima aplankyti juos per laisvą pusdienį.

Kelionės kaina be poilsio dienų

Kainos už 1 poilsio dieną Goa  (už kambarį)

Vienvietis arba dvivietis
kambarys, su pusryčiais
2018.01.15 – 03.312018.04.01 – 08.30
Varca Palm Beach Resort, Goa 3*
76 €
59 €
Citrus Resort, Goa 3*
97 €
79 €
Dona Sylvia, Goa 4*
129
107 €
Radisson Blu, Goa 5*
139 €
113 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais;
 • Rusakalbis gidas;
 • Pervežimai komfortabiliu transportu;
 • Visi pažintiniai turai pagal programą;
 • Kopimas į Amber Fortą drambliais arba važiavimas džipais;
 • Visi įėjimai į lankomus objektus pagal programą;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinio skrydžio bilietas į Indiją ir atgal (apie 600-700 €;
 • Indijos viza 65 €;
 • Vietiniai skrydžiai (keliaujant poilsiui į Goa) – 115-150 €;
 • Papildomos lėšos maistui ir pramogoms;
 • Draudimas (galime jus apdrausti);
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • Vienviečio kambario priemoka.
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
Bet kada /7 d.Rusu k.
690 €
min. 2 asm