fbpx Kelionė į Kazachstaną - 9 d. nuo 960€ – Magelano kelionės
9 d. nuo 960 €
Rodyti daugiau

Viena didžiausių ir įvairiausių Pasaulio šalių – Vidurinės Azijos perlas Kazachstanas dar neatrastas keliautojų. Kviečiame keliauti 2019 m pavasarį ir atrasti vieną įdomiausių Azijos šalių, jos gamtą, architektūros šedevrus ir kultūrą. Be to, kelionės pabaigoje turėsite galimybę apsilankyti ir Kirgizijos sostinėje – Biškeke.

Balandžio 28 d. 

Skrydis Vilnius – Astana. Atvykus į Astaną – pervežimas į viešbutį 4*.

Balandžio 29 d.  

Pusdienio ekskursija po Astaną – Nur Astana mečetė, Baytereko bokštas, miesto parkas, nacionalinis muziejus. Vakare rekomenduojame apsilankyti „Barys“ ledo ritulio arenoje, kur Pasaulio čempionato rungtynes žais Lietuvos ledo ritulio rinktinė. Nakvynė viešbutyje 4*.

Balandžio 30 d. 

Kulinarinė ir pramoginė Astana. Šiandien mokysimės kaip gaminti besbermaką. Po sočių pietų – atpalaiduojantis 40 min plaukimas Išimo upe.  Vakare rekomenduojame apsilankyti „Barys“ ledo ritulio arenoje, kur Pasaulio čempionato rungtynes žais Lietuvos ledo ritulio rinktinė. Nakvynė viešbutyje 4*.

Gegužės 1 d.

Dienos kelionė į Burabajaus nacionalį parką. Važiuosite pro Kazachstano stepes, kol pasieksite tyrų vandenų ir uolienų kraštą – Burabajaus nacionaliniame parke. Antroje dienos pusėje – vietovės pažinimas ir žygis gamtoje. Vakare – grįžimas į Astaną.

Gegužės 2 d. 

Vietinis skrydis Astana – Almata. Atskridus į Almatą – pervežimas į viešbutį 4*.  Antroje dienos pusėje – turas po Almatos miestą.

Gegužės 3 d. 

Visos dienos kelionė po Pietų Kazachstano gamtos grožybes. Lankysime Šaryno kanjoną ir Kolsajaus ežerus. Vakare sugrįžimas į Almatą.

 

Gegužės 4 d. 

Keliaujame pas Almatos kaimyną – Biškeką, kuris yra Kirgizijos sostinė. Atvykus į Biškeką – kulinarinė ir kultūrinė patirtis, vakarienės metu sužinosite ir apie tautinius papročius. Nakvynė 4* Biškeke.

Gegužės  5 d. 

Visa diena Biškeke. Lankysite įdomiausius sostinės objektus – Buranos bokštą, Ala-Too aikštę, centrinę mečetę, Panfilovo parką, Ošo turgų ir kitas įžymias vietas. Nakvynė viešbutyje 4*.

Gegužės 6 d.   

Sugrįžtame į Almatą, skrydžiui atgal į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
  • 1 vakarienė ir 2 pietūs;
  • Visi pervežimai;
  • Skrydis Astana-Almata;
  • Vietiniai gidai (rusakalbiai);
  • Lietuvis kelionės vadovas Astanoje;
  • Lankytini objektai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžiai (apie 350-400 eur/asm);
  • Bilietai į ledo ritulio rungtynes (apie 20 eur/asm).
  • Asmeninės išlaidos.
Išvykimas Atvykimas Trukmė Gidas Kaina nuo Išv. garant.
2019-04-28
2019-05-06
9 d.
Rusu k.
960 €
TAIP