fbpx Izraelio klasika - 8 d. pažintinė kelionė į Izraelį
8 d. nuo 588 €
Skaityti pilną aprašymą

Intriguojančioje kryžkelėje tarp žemynų įsikūręs Izraelis visada buvo kultūrų, imperijų ir religijų susitikimų vieta. Visi, nuo Mozės iki Marko Tveno svajojo čia pabūti. Čia meldėsi piligrimai, kardais mojavo kryžiuočiai, o dabar lyg magneto traukiami čia atvyksta keliautojai iš viso pasaulio, kurie laiko Izraelį šventa vieta. Ši kelionė – epinė, kaip ir pati šalis, lyg kelionė Biblijos puslapiais…

1 diena. Skrydis Lietuva – Izraelis

Atvykimas į Tel Avivo oro uostą. Šalom – sveikinasi su jumis Izraelis! Susitvarkę pasienio formalumus Ben Guriono oro uoste,  keliaujame į viešbutį Tel Avivo priemiestyje – Netanijoje (kuriame nakvosite visas viešnagės naktis) ir įsikūrę ilsimės bei ruošiamės nuotaikingam laikui Pažadėtoje Žemėje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Cezarėja – Haifa – Aka

Ši diena skirta Izraelio pakrantės šedevrams – Viduržemio jūros perlams – Haifai, Akai ir Cezarėjai. Iš Netanijos keliaujame senuoju prekybos keliu į Cezarėjos miestelį, kur gyvena vos 4 tūkst. žmonių. Miestą 25 m. prieš Kristų pastatė  Herodas Didysis. Apžiūrėsime senovės Cezarėjos pėdsakus – praktiškai visa vietovė – ištisas archeologijos kompleksas.

Cezarėja, Izraelis

Toliau keliausime į Haifos uostą, didžiausią Šiaurės Izraelio miestą.

Bahajų sodai, Haifa

Aplankysime „Stella Maris“ – senąją prancūzų karmelitų vienuolių bažnyčią ir vienuolyną, persiškuosius sodus, bahajų sodus ir religinę šventovę, vokiečių templierių misiją – koloniją su unikalia architektūra ir puikiai pasivaikščiojimams tinkančia promenada pakrantėje.

Templar Arches

Viduržemio jūros trijulę užbaigia senovinis miestas Akas, kurį įkūrė Kryžiuočių ordinas. Ako miestas garsėjo kaip tikra kultūrų maišalynė – čia gyveno žydai, graikai, arabai, turkai, romėnai ir kryžiuočių kariai.

Akas, Izraelis

Pažintinio turo metu aplankysime įdomiausias istorines miesto vietas, kurių čia apstu – senosios tvirtovės siena, Džezaro Pašos mečetė, templierių kvartalas, senovinio miesto dalis su švyturiu, mečetėmis ir sinagogomis.

Džezaro Pašos mečetė

Po turiningos dienos sugrįžtame įspūdžių dalyboms į viešbutį.

3 diena.  Negyvoji jūra

Ypatinga diena – šiandien pabuvosite žemiausioje Pasaulio vietoje! Keliaujame prie Negyvosios jūros krantų.
Poilsis su maudynėmis Negyvojoje jūroje, galima išbandyti garsiąsias purvo vonias ir vėliau nusiprausti druskos baseinuose.

Negyvoji jūra

Prieš sugrįžtant į Netaniją užsuksime į gamyklą – parduotuvę, kur galėsite apžiūrėti ir įsigyti natūralios kosmetikos, pagamintos iš Negyvosios jūros medžiagų.

Vakare grįžtame į viešbutį.

4 diena. Jeruzalė

Šiandien keliaujame į Pasaulio religijų centrą – šventąjį Jeruzalės miestą, kuriame kiekvienas žingsnis mena intriguojančią istoriją.

Jeruzalė

Pažintinio turo po Jeruzalę metu turėsite galimybę praeiti Kryžiaus keliu, aplankysite garsiąją Visų Tautų cerkvę, Siono kalną su Karaliaus Dovydo kapaviete ir paskutiniosios vakarienės mene.

Raudų sieną

Taip pat galėsite išvysti vietą, kur buvo suimtas Jėzus Kristus – Getsemanės sodus.

Visų Tautų cerkvę, Jeruzalė, Izraelis

Prieš sugrįžtant į viešbutį susipažinsime su musulmoniškuoju kvartalu ir jo spalvingais turgumis, gyvenimu pulsuojančiomis siauromis gatvelėmis.

Jeruzalės turgus

Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Betliejus  – Jeruzalė   (arba Nazaretas ir Galilėja) 

Po pusryčių keliaujame į Betliejų – Jėzaus Kristaus gimimo vietą. Aplankome švenčiausią vietą Krikščionims – Kristaus gimimo šventovę ir Pieno grotą – istorinę vietą kurioje slėpėsi šventoji šeima, o Marija slėpdamasi maitino kūdikėlį Jėzų.

Kristaus gimimo šventovę

Grįžtant į Netaniją dar kartą užsuksime į Jeruzalę, nes vieno vizito šiame mieste tikrai neužtenka. Užlipsime į Alyvų kalną, kuriame dažnai lankėsi Jėzus Kristus ir su šia vieta susiję daug jo svarbių gyvenimo momentų.

Taip pat aplankysite keletą vienuolynų ir dar akies krašteliu žvilgtelėsite į unikalaus miesto kasdienybę. Nakvynei grįžtame į Netaniją.

6-7 dienos. Poilsis Netanijoje

Šios diena skiriama laisvalaikiui. Galite ilsėtis Viduržemio jūros pakrantėje arba užsisakyti papildomų išvykų (Tel Avivas/Jafa, Golano aukštumos). Nakvynė viešbutyje.

Paplūdimys Tel Avivas

8 diena. Skrydis Tel Avivas – Lietuva

Ankstyvas pervežimas į oro uostą skrydžiui namo. Toda – Ačiū Šventąjai Žemei, ir Sudie – Lehitra’ot.

Kelionė yra garantuota ir organizuojama bet kada, net ir vienam asmeniui. Išvykimai kiekvieną antradienį, ketvirtadienį arba šeštadienį.

Kaina:

 • 588 €/asm 3* viešbutyje
 • 693 €/asm 3+* viešbutyje
 • 777 €/asm. 4* viešbutyje

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 7 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
 • Pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • Rusiškai kalbantys gidai;
 • Lankytinos vietos pagal programą – eiliškumas gali keistis, kadangi ekskursijos vyksta tik tam tikromis dienomis;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinio skrydžio bilietas (apie 150-250 eur/asm)
 • Papildomos lėšos maistui, pramogoms;
 • Draudimas (galime jus apdrausti);
 • Vienviečio kambario priemoka – 200 eur.

Pastabos:

 • Pažintinių turų metu keliautojai prisijungs prie rusakalbių grupių;
 • Kainos žydų ir kitų švenčių metu aukštesnės:  rugsėjo 22 – spalio 17 ir velykiniu periodu  20%, per Kalėdas ir Naujuosius metus 10%. 
IšvykimasAtvykimasTrukmėGidasKaina nuoIšv. garant.
Bet kada /8 d.Rusu k.
588 €
TAIP