slide

Spaudos straipsniai

2012 Gruodžio 29 d.

Laiškas Kalėdų Seneliui kauniečiui atnešė kelionę į Maroką

Dienraščio konkursą „Laiškas Kalėdų Seneliui“ laimėjo kaunietis penkių vaikų tėvas Raimundas Secevičius. Jam atiteko pagrindinis prizas – kelionė į Maroką dviem asmenims.

Laukia netikėtumų

„Norėčiau, kad kelionę laimėtų žmogus, kuris iki šiol neturėjo galimybės keliauti. Tačiau jis turėtų būti savimi pasitikintis, pasirengęs įvairiems netikėtumams“, – traukdamas laimingąjį laišką sakė prizą įsteigęs „Magelano kelionių“ vadovas Dainius Kinderis.

Rankose palaikydamas tai vieną, tai kitą laišką, kuriuos buvo atsiuntę grupei „Diena Media News“ priklausančių dienraščių „Vilniaus diena“, „Klaipėda“ ir „Kauno diena“ skaitytojai, galiausiai D.Kinderis susirinko penkis. „Dovile, sakyk skaičių iki penkių“, – į „Kauno dienos“ rinkodaros projektų vadovę Dovilę Miknevičiūtę kreipėsi garsus keliautojas.

Laimėtoju paskelbus pirmojo laikyto laiško autorių, keliautojas įniko jį apžiūrinėti ir skaityti.

„Mielas Kalėdų Seneli, – laišką pradėjo jo autorius R.Sacevičius. – Jums rašo šeima: tėtis Raimundas, mama Virginija ir penki nykštukai – vaikučiai Marija, Justinas (prideda piešinį), Gabrielė, Augustinas ir Martynas.“

Kauniečiai teigė norintys pasidžiaugti, kad šventes sutinka sveiki ir laimingi, padėkoti už gautas žinias. „Mes visi tebetikime, kad Kalėdų Senelis yra. Yra kiekvieno mūsų širdyse. Didesnis ar mažesnis, bet yra“, – teigė laiško autorius.

Atiteko išskirtinė kelionė

„Laimėtojui atitenka išskirtinė kelionė“, – pasakojo D.Kinderis. Jis pažadėjo, kad per 10 dienų kelionę ją laimėjęs R.Sacevičius su pasirinktu kompanionu išvys skirtumą tarp tikrojo Maroko ir turistams dažniausiai rodomų vaizdų.

Kauniečio laukia žygis kupranugariais, kelionė kalnų serpantinais, viešnagės senoviniuose kaimuose, oazėse, nakvynės dykumoje, buvusių didikų rūmuose su nuostabiais sodais, terasomis ant stogo.

Visi „Magelano kelionių“ siūlomi maršrutai yra sudaryti ir išbandyti paties D.Kinderio. „Esu buvęs 17-oje Afrikos valstybių, bet labiausiai man patinka Marokas. Tai yra įvairiaspalvė šalis. Pavyzdžiui, joje yra ir kalnų, ir dykumų, ir sniego“, – kalbėjo keliautojas, organizuojantis keliones į sunkiai eiliniam turistui pasiekiamas šalis, regionus ar miestus.

Prizai – ir mažiesiems

Antrą vietą konkurse užėmė ir reabilitacijos centro „Ostemeda“ netoleravimo testą laimėjo 45 metų Algimantas Umbražūnas iš Klaipėdos, atsiuntęs eiliuotą laišką Kalėdų Seneliui.

Trečioji vieta ir prekybos centro „Molas“ dovanų kuponai, kurių vertė – 300 litų, atiteko atiteko 26 metų Tomui Balčiūnui iš Vilniaus. Originaliai apipavidalintame laiške vyras prašė Kalėdų Senelio prašė pagalbos užkrėsti jo draugus noru keliauti. „P.s. Norėčiau tau priminti savo vieną praėjusių metų norą: 2011-aisiais turbūt nespėjai jo išpildyti, nes nebuvo sniego ir rogėmis buvo sunku keliauti... Tai šiemet dar kartą prašau, kad gal galėtum sutaisyti tą sugedusią rozetę (ji yra vonioje virš kriauklės)“.

Nenuėjo veltui ir jauniausių dienraščio skaitytojų pastangos piešti bei rašyti Kalėdų Seneliui laišką.

Finalinėje loterijoje dalyvavo po 20 originaliausių laiškų, gautų iš Kauno, Klaipėdos ir Vilniaus apskričių.

Jurgita Šakienė - kauno.diena.lt (Gruodžio 29 d. 2012)
Straipsnio originalas: http://kaunodiena.lt/naujienos/laisvalaikis/laiskas-kaledu-seneliui-kaunieciui-atnese-kelione-i-maroka-469301#ixzz2H2EPt7uk


Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315