slide

Spaudos straipsniai

2012 Rugpjūčio 27 d.

Gyvenimo aistra virto darbu

Reikėjo apsispręsti, ar aš tiesiog toliau keliauju, ar bandau nuveikti ką nors labiau apčiuopiamo. Kadangi man miela gyventi Lietuvoje ir norėjau čia praleisti daugiau laiko nei užsienyje, bet kelionių taip pat nepamiršti, šis verslas tapo puikia išeitimi norint ir dirbi Lietuvoje, ir keliauti po pasaulį", - dėsto keliautojas ir rašytojas Dainius Kinderis, viso gyvenimo kelionių patirtį pritaikęs savo versle.

UAB Magelano kelionės" įkūręs p. Kinderis sako, kad jam puikiai pažįstamais pasaulio keliais per metus palydėti spėjo kelis šimtus keliautojų.

Nuo pusantrų metų mergaitės iki septyniasdešimtmečių. Mūsų grupės nedidelės, kad šalyse, kuriose ištirpsta laikas, nebūtų bandos jausmo ir jokio skubėjimo. Siūlome jausmą, kad tikrai keliauji: netradicinius maršrutus su grupių vadovais, kamerinę atmosferą ir galimybę realiai pažinti šalį, kaip mėgstame sakyti - ją pačiupinėti. Lietuvos keliautojai jau keliasi nuo Turkijos gultų ir yra pasiruošę atrasti didįjį pasaulį", - priduriapašnekovas.

Nesunki pradžia

Kelionių organizavimas į egzotiškus kraštus yra sunkus ir atsakingas darbas", - pažymi keliautojas.

Kur kas paprasčiau, anot jo, įkurti keliones organizuojančią įmonę.

Man viskas buvo labai įdomu. Šokinėjimas per biurokratines kliūtis buvo labiau naujų dalykų mokymasis nei dūsavimas, kaip tai sunku. Žinoma, biurokratinė sistema įsikurti naujiems kelionių operatoriams yra labai paini ir procesas trunka mėnesius, bet mes ir nesitikėjome, kad viskas eis kaip sviestu patepta. Su vietos paieška buvo lengviausia, labai džiaugiamės, kad įsikūrėme Vilniaus senamiestyje", - verslo pradžiąprisimena p. Kinderis.

Jis pripažįsta, kad smarkiai reklamuotis verslo pradžioje nereikėjo. Kelionėse sutikti lietuviai puikiai žinojo apie atidaromą agentūrą.

Klientai patys rado mane. Kadangi prieš tai didžiąją dalį savo gyvenimo keliavau, susikaupė nemaža patirtis konsultuojant žmones, keliaujančius į atokiausius pasaulio kampelius. Vis dėlto jie daug geriau jaučiasi, jai ne tik paruoši jiems kelionę, bet ir palydi, ir perteiki visa, ką tas kraštas turi geriausio", - sako pašnekovas.

Verslui įsibėgėjus poreikis reklamuotis vis dėlto atsirado. Dainius pažymi, kad savo įmonę laiko modernia ir reklamuotis stengiasi tik internete.

Netradiciniai pasiūlymai

Magelano kelionių" raktas į sėkmę - pasiūlyti tai, ko negali pasiūlyti kiti.

Mūsų tikslas - nepopuliarias šalis paversti populiariomis. Norime pakeisti lietuvių keliautojų judėjimo kryptis, suteikti jų kelionėms daugiau azarto. Taip jie greičiau atsikrato stereotipų, baimių, išmoksta būti savarankiškesni, pasitiki kitų kultūrų žmonėmis. Mes tiesiog padedame jiems suprasti, kad yra labai įdomus, spalvingas ir viliojantis pasaulis už Egipto ir Turkijos kurortų. Kelionių liga užsikrėtęs žmogus visada turėssantaupų patenkinti šiam kilniam poreikiui pažinti, atrasti, netgi atsisakydamas ko nors kito iš savo kasdienybės", - tvirtina Dainius.

Žinoma, vien iš egzotinių ir brangių kelionių organizavimo išgyventi būtų nelengva, tad siūlomos ir kiek paprastesnės, populiaresnės.

Mes reaguojame į rinkos ir turizmo industrijos pokyčius. Pastaruoju metu siūlome ir daugiau pigesnių variantų, tačiau kryptys išlieka egzotiškos ir labai viliojančios. Prieš penkerius ar daugiau metų tokia šalis kaip Filipinai buvo didelė balta dėmė lietuvių keliautojų žemėlapyje, o dabar tai viena iš labiausiai populiarėjančių krypčių Azijoje. Esame tvirtai įsitikinę, kad vairuojame patikimiausią laivą iš Lietuvos į Filipinus", - tikina p.Kinderis.

Ko nori moterys?

Yra dalykų, kuriuos ir patyręs keliautojas sužinojo tik įsteigęs verslą. Pavyzdžiui, kuo skiriasi vyrų ir moterų keliavimo įpročiai.

Pastebėjau, kad vyrai gerai žino, ko nori, ir atėję pasako, kad, pavyzdžiui, keliaus į Braziliją ar Keniją, o moterys mėgsta rinktis, joms tik pasiūlyk. Vis dėlto daugiausia keliauja moterys, todėl ir mąstydami apie reklamą visų pirma pagalvojame, ko nori moterys", - šypsosi keliautojas.

 

Verslo Žinios, 2012.08.27, PIRMADIENISKeliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315