slide

Naujienos

Užsisakykite kelionę – gaukite D.Kinderio knygą dovanų!

2013.10.13
Dainius Kinderis su savo knygų

Prieš kiekvieną kelionę norisi labiau įsigilinti į šalies, kur keliaujame kultūros subtilybes, sužinoti daugiau apie istoriją, gyvenimo būdą ir prisirankioti naudingų patarimų, kurie gali padėti labiau suprasti, lengviau bendrauti su vietiniais ir išvengti kai kurių nejaukių momentų, kai kažką padarome ne taip, nežinodami apie kultūrinius skirtumus.

"Magelano kelionių" įkūrėjas Dainius Kinderis ne tik ilgus metus keliavo po pasaulį, bet ir aprašinėjo lankomas vietas, dalinosi su skaitytojais įspūdžiais ir nuotykiais, nes po kelionių daug smagiau yra pasidalinti tuo neišsemiamu turtu ir su kitais.

Jau daugiau nei 10 metų D.Kinderio straipsniai ir įvairios publikacijos iš kelionių yra spausdinamos įvairiuose lietuviškuose portaluose, žurnaluose ir laikraščiuose. Tačiau didžiausias rašytojo turtas yra - 3 kelionių knygos.

Nuo šiol (2013, spalio 10 dienos), kiekvienas* užsisakęs autorinę Dainiaus Kinderio kelionę su "Magelano kelionėmis" gaus vieną  D.Kinderio knygą ( šiuo metu -"Filipinai.Ugnies žiedo kerai")  su Dainiaus autografu!

Apie knygas:

 

Atgal į Afriką

Leidybos metai - 2008, leidykla - "Tyto Alba". Tai pirmoji D.Kinderio knyga, už kurią autorius 2010 metais gavo literatūrinę Mato Šalčiaus premiją. Knygoje aprašomi įspūdžiai iš kelionės autostopu ir pėsčiomis per Afriką su išgyvenimo dramomis, vilties, nusivylimo, atradimo džiaugsmo emocijomis ir kelionių dulkių prieskoniu. Knyga suskirstyta į 15 skyrių, kiekvienas skyrius skirtas vis kitai šaliai, nuo Maroko - iki Pietų Afrikos Respublikos. Aprašomi ne tik nuotykiai ir įspūdžiai patirti kelyje, bet ir parodomas kiekvienos šalies paveikslas per paprastų žmonių prizmę, jų buitis, vargai ir džiaugsmai. "Atgal į Afriką" po išleidimo buvo viena populiariausių knygų Lietuvoje tris savaites iš eilės patekusi į perkamiausių knygų TOP-10. Visai nenuostabu, kad ši knyga jau išparduota, paskutinius egzempliorius vis dar galima nusipirkti  knygynuose internetu.

 "Atal į Afriką" recenziją.

 

Filipinai.Ugnies žiedo kerai.

Leidybos metai - 2011, leidykla - "Sofoklis" (buvusi "Metodika"). Tai antroji D.Kinderio knyga, kaip jis pats sako - jo duoklė Filipinams, šaliai, kur jis iki 2013 metų jau buvo apsilankęs 7 kartus, o 2004 metais teko praleisti visą pusmetų savanoriaujant Mindanao saloje. Prisiminimai iš ankstesnių laikų gyvenant musulmonų bendruomenėje ir informacija, sukaupta per keliones po 35 salas Filipinuose nusėdo pirmoje knygoje apie Filipinus lietuvių kalba. Tai puikus kelionių vadovas susiruošiusiems keliauti į Filipinus, knygoje rasite daug vertingos informacijos ir praktinių patarimų - ką Filipinuose aplankyti, kokiu transportu keliauti, ką nusipirkti ir kur nepermokėti. Be to, šioje knygoje rasite ir trumpą žodynėlį - išmokus kelis žodžius filipinietiškai, bus labai paprasta su jais susidraugauti.

Netrukus knyga "Filipinai.Ugnies žiedo kerai" bus verčiama į lenkų kalbą.

"Filipinai.Ugnies žiedo kerai" recenziją.

 

Valgis. Meilė. Dvasia. 7 šalys į kurias verta grįžti.

Leidybos metai - 2012, leidykla - "Sofoklis" (buvusi "Metodika"). Trečioji autoriaus knyga, į kuria surinkti įspūdžiai ir išgyvenimai iš įvariausių kelionių ir žemynų. Skaitydami šią knygą galite sekti, kaip keitėsi turizmo industrija, kaip keitėsi pats keliautojas per dešimt metų. Viskas, kas surinkta į šią knygą yra geriausi D.Kinderio kelionių metai ir įdomiausi klajonių po pasaulį momentai. Knygoje D.Kinderis sufleruoja, kurios šalys jam patiko labiausiai (iš 85 jis siūlo sugrįžti bent į 7) ir kiekvienai suteikia prieskonį, kuo ji ypatinga - į Gruziją grįžtama dėl maisto, į Ameriką dėl meilės laisvės pojūčiui, o kelionės į Šri Lanką - dėl dvasinės ramybės. Be šių šalių, knygoje rasite įspūdžius iš Rusijos, Taivanio, Ugandos ir Ruandos bei Maroko.

"Valgis. Meilė. Dvasia" recenziją.

 

Įsigykite kelionę ir rinkitės jums įdomiausią kūrinį - su knyga visada įdomiau!

*Jeigu vienoje kelionėje yra keli šeimos nariai, jiems dovanojama viena bendra knyga šeimai.

 Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315