slide

Naujienos

Susitikimas su keliautojais Panevėžyje

2014.02.26
Dainius Kinderis

"Magelano kelionių" komanda atvyksta į Panevėžį su netradicinių ir naujų krypčių pristatymu. Renginio metu Lietuvos Magelanas Dainius Kinderis papasakos įdomių istorijų iš savo kelionių patirties po daugiau nei 85 šalis bei atskleis į kokią unikalią ekspediciją jis pats keliaus netrukus ir pakvies prisijungti kitus keliautojus, panevėžiečiai apie tai sužinos pirmieji!

O taip pat, po renginio galėsite laimėti Dainiaus Kinderio knygų ir sužinoti konkrečiau apie keliones ir planuojamas naujas kryptis.

Renginys vyks vasario 27 d. Romantic viešbutyje, Kranto g. 24, Panevėžyje. Pradžia 18:00, įėjimas nemokamas.

 Prezentacija PanevėžyjeKeliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315