slide

Naujienos

Speciali kelionė Lietuvos futbolo rinktinės sirgaliams į San Mariną

2014.07.09

Atlėgstant aistroms po Pasaulio futbolo čempionato, siūlome nepamiršti futbolo. Kviečiame prisijungti prie unikalios pažintinės-sportinės kelionės į San Mariną - stebėti pirmųjų atkrintamųjų varžybų į 2016 m. Europos čempionatą tarp Lietuvos ir šeimininkės - San Marino.

Kova vyks rugsėjo 8 dieną San Marine, o kelionę organizuotai siūlome pradėti dar rugsėjo 6 dieną, skrisdami į Bergamą, iš kur kartu keliausime į Veroną pirmai nakvynei. Šios kelionės metu aplankysite ne tik Veroną, Boloniją ir Modeną, tačiau turėsite galimybę apsilankyti ir "Ferrari" muziejuje - gamykloje bei pagaudyti saulės spindulių Riminio pliaže. Na, o kelionės vinis - žinoma, nykštukinė San Marino respublika (pirmojo respublika pasaulyje) ir futbolas!

Kviečiame jungtis prie šios kelionės į Italiją ir San Mariną ir palaikyti Lietuvos futbolo rinktinę kopiant į Europos futbolo čempionato finalinį etapą!

 

 Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315