slide

Naujienos

Speciali kelionė futbolo sirgaliams į Šveicariją

2014.10.02
Atrankos varžybos į EURO 2016 įsibėgėja, tuo pačiu įsibėgėja ir mūsų rinktinė, įveikusi pirmąjį barjerą išvykoje su San Marinu. Po sėkmingos išvykos stebėti rungtynių San Marine, organizuojame antrąją išvyką - į Šveicariją. Kelionės akcentai:
  • Viena kelionė - trys šalys (Italija, Lichtenšteinas, Šveicarija);
  • Žinoma, futbolo varžybos vaizdingame Sankt Galeno mieste;
  • Pažintinis turas po Milaną, įtraukiant ir vizitą su gidu į futbolo šventovę - San Siro stadioną.
Kelionė vyks lapkričio 13-16 dienomis, keliaujame lėktuvu Vilnius - Bergamas - Vilnius. Programa futbolo kelionei į Šveicariją Vietų skaičius labai ribotas, prašome rezervuotis vietas, kol jų dar yra. Daugiau informacijos - info@magelanokeliones.lt ir tel.: +370 5 206 0315    


Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315