slide

Naujienos

Magelano Kelionės organizuoja kelionių protmušius

2016.04.25
Seniai Lietuvoje išpopuliarėjusius protmūšius papildė specialus protmušis skirtas turizmo ir kelionių industrijos atstovams bei visiems keliautojams - kelionių protmušis.   protmušis   Parodomajame protmušyje, kurį vedė keliautojas Dainius Kinderis dalyvavo net 22 komandos, iš viso per 150 dalyvių, atstovavę kelionių agentūras, viešbučius, taip pat aviacijos, draudimo specialistai, turizmo studentai, gidai ir keliautojai. Parodomajame protmušyje nugalėjo "Menų turo" komanda, kuriems ant kulnų lipo "Aviatoriai" ir "Mykoliukai" iš MRU.   Gegužės 2 dieną prasideda įskaitinis čempionatas, kuris vyks kas pirmadienį iki gegužės 30 dienos.   Protmušiai vyksta 19-21 val bare Crazy Bull (Didžioji 28 Vilnius) Organizatoriai - Magelano Kelionės ir Svetour. Registruokitės ir klauskite - dainius@magelanokeliones.lt


Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315