slide

Naujienos

Magelano Kelionės organizavo kelionę futbolo sirgaliams į Šveicariją

2014.11.21
Prieš keletą dienų iš trumpos kelionės grįžo visas būrys futbolo aistruolių. Sporto keliones "Magelano kelionės" organizuoja nuo šių metų - jų bus dar daugiau ir ne tik į futbolo ar krepšinio varžybas. Lapkričio 15 dieną Lietuvos futbolo rinktinė susikovė su šeimininke Šveicarijos komanda, rungtynės vyko Sankt Galene. Šią sporto išvyką suderinome su pažintine kelione, 57 žmonių grupė aplankė Milano miestą apsižvalgydami ir po San Siro stadioną, taip pat Como Italijos šiaurėje, Lichtenšteino kunigaikštystę bei du miestus Šveicarijoje - Sankt Galeną ir Luganą. San Siro Nors Lietuvos rinktinė ir pralaimėjo, visi keliavusieji buvo priblokšti neįtikėtinų gamtos vaizdų, ypač Šveicarijoje, kur kelių valandų bėgyje buvo galima pasijusti ir žiemoje ir pavasaryje, skrodžiant fantastiškus peizažus su kalnais, kriokliais ir Alpių pievomis. Grupę lydėjo Magelano kelionių įkūrėjas, sporto aistruolis - Dainius Kinderis. Šveicarija Šveicarija Lichtenšteinas Kita mūsų futbolo kelionė - 2015 metų kovo mėnesį į Londoną, sekite naujienas!


Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315