slide

Naujienos

Magelano apelsinai nudažė Adventuro parodą oranžine spalva

2014.01.28
Dainius Kinderis - Adventur 2014

Magelano kelionių komanda vis dar gyvena praūžusios parodos prisiminimais. Džiaugiamės, kad į mūsų jaukią palapinę nepasididžiavo užsukti tikrai didelis smalsuolių būrys. O jiems mes buvome paruošę tikrai daug naujovių: nauji maršrutai į tolimus kraštus, kaip Indija, Jemenas, poliarinis Špicbergenas, o taip pat ir artimesni kraštai - Bulgarija, Moldova, Armėnija bei visų labai lauktas pasiūlymas keliauti į Izraelį.

Mūsų stendas keliautojus viliojo ne tik naujomis kryptimis ir savo jaukumu, bet ir intriguojančia loterija "200 ir 1 apelsinas". Ši loterija buvo tokia populiari, kad greit ją teko pervadinti į "300 ir 1 apelsinas"!

Ir, žinoma, svarbiausia - mūsų loterijos laimėtojai! Sveikiname!

Dainiaus Kinderio knygą "Filipinai.Ugnies žiedo kerai" laimėjo:

- Dana Mickienė

- Andžej Savestenok

- Daiva Mineikienė

Marokietiškų prieskonių laimėtojai:

- Darja Podmostka

- Veronika Vaitkienė

- Algimantas Vyšniauskas

300 Lt vertės nuolaidą kelionei į Maroką laimėjo:

- Eva Daškevič

- Adomas Narščiūnas

Ir pagrindinis prizas - net 500 Lt nuolaida kelionei į Maroką atitenka:

- Egidijus Mažėtis

Lauksime jūsų ir kitais metais turizmo parodoje Adventur. Gerų kelionių!

 

 

 Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315