slide

Naujienos

Kviečiame į Turizmo parodą – Adventur!

2013.01.31
Maroko viskis

Netrukus – jau vasario 1-3 dienomis Litexpo parodų rūmuose šurmuliuos kelionėmis ir įspūdžiais dvelkianti Turizmo ir laisvalaikio paroda – Adventur! Kviečiame jus į parodą, kurioje tikrai nesunkiai surasite ir mūsų įspūdingą - Sacharos dykuma ir Atlaso berberų kaimais alsuojantį stendą!

Parodos metu savo keliautojus ne tik vaišinsime marokietišku viskiu, bet ir pasiūlysime nuolaidų kelionėms į Maroką. Kuponą šiai nuolaidai galite gauti tik Adventur parodoje. O taip pat, prie mūsų palapinės rasite urną, kurioje palikę savo įėjimo bilietą galėsite dalyvauti loterijoje ir laimėti „Magelano kelionių“ įkūrėjo, rašytojo Dainiaus Kinderio kelionių knygų kolekciją!

Parodoje lauks daug įdomių renginių ir siurprizų. Daugiau apie renginius.Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315