slide

Naujienos

Kviečiame atrasti Arkties grožį Špicbergene

2013.12.30
Špicbergenas

Į Naujus metus - su ypatingomis naujienomis apie ypatingas keliones. Nuo 2014 m. vasario mėnesio organizuojame keliones į Špicbergeną ir  kviečiame pažinti ir tyrinėti šį, Šiaurės Ašigalio pašonėje esantį archipelagą. Tai išskirtinė vieta žemėje, kur gausybė tiek kultūrinių, tiek gamtinių įdomybių. Be to, sostinė  Longyearbyenas yra gana judri vieta ir neleidžianti nuobodžiauti. Čia rasite restoranus, viešbučius, muziejus ir netgi kino teatrą. Žiemą čia vyksta Poliarinio džiazo festivalis, o pavasarį galima dalyvauti Špicbergeno maratone.

 

Ledynai Špicbergene

Aplankysite ne vieną šiauriausią Pasaulio objektą, pavyzdžiui šiauriausią bažnyčią, šiauriausią restoraną ar pamatysite šiauriausiai esančia Lenino statulą, o taip pat išmėginsite Arktinius užsiėmimus - haskių kinkinius rogėmis, žygius sniegomobiliais, plaukimus arktiniais laivais ir pažinsite kultūrinį vietinių gyvenimą Longyearbyene ir laikinųjų šachtininkų būtį keistajame Barentsburge. O kur dar fjordai, ledynai, apleistos šachtos ir įdomioji gyvūnija!

Svalbardo ledynai

Nors Špicbergenas yra visai šalia Šiaurės Ašigalio (1 val. skrydis), šiltoji Golfo srovė parūpina gana netikėtai malonų klimatą (santykinai malonų). Vasaros čia vėsios, bet ne per šaltos (apie +10), o žiemą temperatūra Špicbergene retai kada nukrenta žemiau 15 laipsnių šalčio. Nuo rugsėjo iki vasario čia viešpatauja tamsa - poliarinė naktis, o nuo vasario iki rugsėjo - ištisa poliarinė diena, šviesu visą parą.

Prisijunkite prie tikrų keliautojų ir pajusite, ką reiškia būti Pasaulio pakraštyje!

Špicbergenas

Žiemos kelionių sezonas (vasario 10 - gegužės 15)

Vasaros kelionių sezonas (gegužės 15 - rugsėjo 15)Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315