slide

Naujienos

Kelionės lizingu: keliauk dabar – mokėk vėliau!

2012.11.19
Keliones lizingu

Didysis Azijos archipelagas - Filipinai, Padangių Imperija Kinija, Šri Lankos egzotika ir Maroko dykumos miestų autentika. Norisi keliauti, bet šiandien neturite tam reikiamos pinigų sumos? Ne bėda!

Kelionės išsimokėtinai – galimybė keliauti dabar ir svajones paversti realybe, net jei šiandien ir neturite tam finansinių galimybių.“Magelano kelionėms” pasirašius bendradarbiavimo sutartį su Ūkio Banko Lizingu, nuo šiol visas mūsų siūlomas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Kaip tai padaryti?

Išsirinkti jums patinkančią kelionę ir teirautis agentūroje dėl specialiųjų reikalavimų, kurie kiekvienam klientui gali būti skirtingi. Kelionę išsimokėtinai gali pirkti asmenys, atitinkantys tam tikrus kriterijus. Juos rasite prisegtuke žemiau.

Reikalingi dokumentai

Mokėjimų grafiko pavyzdys:

Jeigu savo kelionei į Filipinus, Kiniją ar kitą tolimą šalį lizingo būdu imate 5000 litų paskolą, jūsų mokėjimo terminai ir mokesčiai atrodys sekančiai:

Jeigu paskola – 5000 Lt:

Sutarties mokestis - 175 Lt (visada 3,50% nuo paskolos sumos)

Administravimo mokestis – 15 Lt (visada 0,30% nuo paskolos sumos)

Palūkanų norma – 16,00%

Kredito suma iš viso – 5175 Lt.

Vartojamo kredito sutarties trukmė – 12 mėn.

Tokiu atveju, mokate dvylika mėnesių, kas mėnesį sumokėdami 484,40 Lt.

Svarbu! Tikslesnis pasiūlymas apie pirkimą išsimokėtinai pateikiamas kiekvienam klientui atskirai, priklausomai nuo jo finansinių duomenų ir mokėjimų istorijos.

http://www.ubl.ltKeliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315