slide

Naujienos

Kalėdinis konkursas. Rašyk Kalėdų seneliui ir laimėk kelionę į Maroką!

2012.12.05
Laiškas Kalėdų seneliui

Kalėdų Senelio dovanų laukia ir didelis, ir mažas. Ne ką mažiau dėmesio tikisi ir pats žilabarzdis, su malonumu skaitantis kiekvieną laišką, kad ir koks jis būtų – linksmas, liūdnas, eiliuotas ar pieštas. Kelionių organizatorius "Magelano kelionės" ir dienraščių grupė „Diena Media News“ kviečia keliautojus ir skaitytojus parašyti Kalėdų Seneliui ir pasinaudoti galimybe laimėti kelionę į Maroką dviems!

Gruodžio 7-ąją dienraščiai "Kauno diena", "Vilniaus diena", "Klaipėda" visiems savo skaitytojams dovanos nemokamą priedą – spalvingą žurnalą "Kalėdinis kalendorius", kuriame bus patalpintas stebuklingas vokas. Radę voką, pasitelkite savo fantaziją, parašykite Kalėdų Seneliui laišką, atneškite/atsiųskite jį į redakciją, ir jūsų žinia tikrai pasieks žilabarzdį. Kurti laišką gali kiekvienas – rašyti nemokančius vaikus kviečiame jį paprasčiausiai nupiešti. Svarbiausia – kad Jūsų kūrinys būtų nuoširdus ir originalus.

Kiekviename mieste – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – iš gautų laiškų bus išrinkta po 20 originaliausių laiškų. Vėliau visi jie atsidurs stebuklingame Kalėdų Senelio maiše, o iš jo burtų keliu gruodžio 28 dieną bus išrinkti nuoširdžiausi bei originaliausi laiškai Kalėdų seneliui. Vienam iš 3 originaliausių suaugusiųjų laiškų autoriui bus suteikta kelionių organizatoriaus "Magelano kelionės" prizas – kelionė į Maroką dviems asmenims, likę dviejų suaugusių laiškų autorių laukia ne ką prastesni Kalėdų senelio siurprizai. Taip pat, Kalėdų senelis neužmirš nuoširdžiausių 3 vaikų laiškų autorių, kurie bus apdovanoti stebuklingomis dovanomis.

Laiškus Kalėdų seneliui neškite/siųskite iki gruodžio 21 dienos. Adresais:

„Kauno dienos“ redakcija- Kęstučio 86, Kaunas.

„Vilniaus dienos“ redakcija- Labdarių g. 8, Vilnius

„Klaipėda“ redakcija- Naujojo sodo 1 a ,,K centras”

Visus nugalėtojus UAB „Diena Media News“ ir "Magelano kelionės" pakvies į iškilmingą Kalėdų senelio apdovanojimų ceremoniją, kuris vyks dienraščio “Kauno diena” redakcijoje 2013.01.07

Kelionės data bus suderinta su laimėtoju.

Visą informaciją apie nugalėtojus bei apdovanojimo iškilmes rasite dienraščiuose: "Kauno diena", "Vilniaus diena", "Klaipėda".

Daugiau apie konkursą.Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315