slide

Naujienos

Įteiktas konkurso „Laiškas Kalėdų Seneliui“ prizas – kelionė į Maroką!

2013.01.08
Prizas kelionė į Maroką

Pirmadienį „Kauno dienos“ redakcijoje apdovanoti konkurso „Laiškas Kalėdų Seneliui“ laimėtojai. Pagrindinį prizą – kelionę į Maroką dviem asmenims – laimėjęs kaunietis penkių vaikų tėvas Raimondas Sacevičius sakė dar nenusprendęs, kurį šeimos narį vešis kartu.

Viltys išsipildė su kaupu

Traukdamas laimingąjį laišką prizą įsteigęs „Magelano kelionių“ vadovas Dainius Kinderis tikėjosi, kad kelionę laimės žmogus, kuris iki šiol neturėjo galimybės keliauti. Jo viltys išsipildė su kaupu. „Auginant penkis vaikus keliauti sudėtinga. Toliausia šalis, kurioje esu buvęs, – Vokietija, jeigu įskaičiuosime tarnybą armijoje“, – neslėpė R.Sacevičius.

Į apdovanojimą kartu atvykusi žmona Virginija pasakojo, kad pernai planavusi vestuvių 20 metų sukakties proga pasidovanoti kelionę bent į artimąjį užsienį – Latvijos paplūdimį. „Išvykti nepavyko“, – apgailestavo moteris.

Šeima savaitgalius dažniausiai leidžia Tauragėje ir Utenoje, kur gyvena seneliai. Tačiau laimėtu prizu Sacevičiai būtinai pasinaudos. Tik dar neaišku, kas šeimos galvai kelionėje palaikys kompaniją. „Teks rengti atskirą konkursą, šį kartą – šeimoje“, – juokavo D.Kinderis.

Laukia ir kulinariniai nuotykiai

„Labai gerai pradėti keliauti yra nuo Maroko. Jis yra pakankamai netoli, bet egzotiškas, kad pajustumėte aplinkos pasikeitimą“, – sakė D.Kinderis, organizuojantis keliones į sunkiai eiliniam turistui pasiekiamas šalis, regionus ar miestus.

Tačiau jis įspėjo apie Maroke gresiantį pavojų. „Kad ir ką pasirinksite keliauti kartu, didelė tikimybė, kad užsikrėsite virusu. Kelionių virusu. Keliauti norėsis vėl ir vėl. Po to gali tapti sunku gyventi be kelionių“, – teigė keliautojas.

Per 10 dienų kelionę, anot jo, laukia žygis kupranugariais, kelionė kalnų serpantinais, viešnagės senoviniuose kaimuose, oazėse, nakvynės dykumoje, buvusių didikų rūmuose su nuostabiais sodais, terasomis ant stogo.

Laiške Kalėdų Seneliui Sacevičių šeima teigė norinti pasidžiaugti, kad šventes sutinka sveiki ir laimingi, padėkoti už gautas žinias.

Originalas "Kauno dienoje".Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315