slide

Naujienos

Gruzijos kultūros vakaras

2012.04.19
Gruzijos kultūros vakaras

Gaumarjos! Mėgaudamiesi chačapuriu ir Borjomi mineraliniu vandeniu, kartu su keliomis dešimtimis svečių atidarėme pirmąjį kultūros vakarą, skirtą vienai iš mūsų krypčių. Pirmas dublis – skirtas Gruzijai ir mūsų maršruto po šia legendinę šalį pristatymui.

Vakaro metu ne tik valgėme ir gėrėme, bet ir apie birželio – spalio mėnesiais organizuojamų kelionių maršrutus sužinojome nuo... iki iš mūsų gidų lūpų.

Ypatinga vakaro viešnia (koks gi gruziniškas vakaras be gruzinų?) buvo Marina Tatulašvili, grojanti ir dainuojanti, Lietuvoje penkerius metus gyvenanti gruzinė.

Marina pasakojo apie Gruzijos grožį, ypatingas vietas, vertybes, pasakojo istorijas ir legendas, o taip pat – grojo tradiciniu gruziniškus instrumentu – čanguri. Vakaro desertui – visiems svečiams žinoma daina – „Suliko“.

Svečiai galėjo pademonstruoti savo žinias apie Gruziją ir laimėti naudingų ir skanių prizų. Vienas iš jų – pačios Marinos gamintos „čiučelos“ – ypatingas gruziniškas desertas.

Kelionės į Gruziją – rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais. Daugiau informacijos apie datas ir maršrutus Gruzijos kelionėms.

Laukite kitų mūsų renginių, apie juos bus iš anksto pranešta. Pasaulis didelis!Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315