slide

Naujienos

Du nauji maršrutai po Maroką!

2013.04.10
Arbata Marokas

Merhaba! Turime gerų žinių keliautojams, ypač tiems, kas svajoja pamatyti Maroko karalystę ir išvaikščioti dykumas, kalnus ir berberų kaimus.

Pristatome du naujus maršrutus. Vienas iš jų skirtas karštai Maroko vasarai, kada dykumoje ir daugelyje miestų yra neįmanomai karšta. Todėl sukūrėme specialų maršrutą, keliaujant kuriuo bus vasariškai šilta, gaivu ir nekankins afrikietiška tvankuma. Maršrutas vingiuoja iš Marakešo (ten nuo karščio nepabėgsime) per Atlaso kalnų kaimus. berberų teritoriją ir galiausiai pasiekia Atlanto vandenyno pakrantę, kur ir ilsimės ir žygiuojame dailiais paplūdimiais ir aktyviai pramogaujame charizmatiškuose miestuose - Sidi Ifni ir Essaoiroje.

Marokas berberai

Kitas maršrutas - patobulintis "Marokas aštriai" su dar daugiau įspūdžių ir potyrių, gilesne dykuma, statesniais kanjonais ir įdomesnia programa. Kelionės pabaigoje - vėlgi, akistata su Jbel Toubkal, Maroko aukščiausiu gražuoliu.

Sachara

Laukiame prisijungiant prie naujų mūsų kelionių po Maroką, likite įsijungę, netrukus turėsime dar daugiau staigmenų!

 Keliones.com yra kelionių organizatoriaus Magelano Kelionės nuosavybė, kurioje įdiegta technologija leidžia kombinuoti viešbučių ir pigių skrydžių paketus kelionėms, kurios prasideda iš Lietuvos. Paieškos sistema iškart sukuria kelionės pasiūlymus pagal Ryanair ir Wizzair aviakompanijų išvykimus iš Vilniaus ir Kauno oro uostų.

Kai kuriuose pasiūlymuose įtrauktas privatus arba grupinis pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Kainos per dieną gali keistis kelis kartus, priklausomai nuo viešbučio apkrovimo ir aviakompanijų kainų.

Norėdami įsigyti kelionės paketą, prašome vadovautis rezervavimo instrukcijomis. Kai pasirinksite norimas paslaugas, būsite perkelti į mokėjimų puslapį, kur iškart galite apmokėti pasinaudodami e-bankininkyste per jūsų banką. Visi pavedimai vykdomi per mokejimai.lt. Per kelias darbo valandas mes gausime jūsų pavedimą ir jūsų paslaugos bus užsakytos. Visus kelionės dokumentus (vaučerius) ir bilietus gausite elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos

Užklausa dėl kelionės

Please leave this field empty.


 Noriu prenumeruoti į Jūsų naujienlaiškį

Gavę Jūsų užklausą susisieksime per 24 val.
Jei norite greičiau - skambinkite: 8 5 206 0315